Vision Express zyskał uznanie klientów jako sklep o kompleksowej obsłudze. Tutaj możesz przede wszystkim kupić nie tylko tworzone przez Vision Express oprawki, lecz także pochodzące od najbardziej znanych marek zajmujących się akcesoriami. Co więcej, Vision Express oferuje też profesjonalny dobór szkieł i soczewek. Wysoka jakość usług i niezwykły profesjonalizm sprawiają, że Vision Express to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych sklepów optycznych.
Vision Express należy do grupy GrandVision, światowego potentata na rynku optycznym. Sklep rozpowszechnił się w Polsce na przestrzeni ostatnich 20 lat. Obecnie w kraju można skorzystać z 170 punków pod szyldem Vision Express. Marka przyciąga nie tylko swoim profesjonalizmem i szerokim wyborem okularów, lecz także przez ogłaszane regularnie w Vision Express promocje.


Vision Express promocje i oferty

Ogłaszane przez Vision Express promocje można podzielić na dwie grupy. O tych czasowych, które dopiero co się pojawiły, możesz dowiedzieć się najszybciej ze strony goodie.pl lub z aplikacji mobilnej. Dzięki temu żadne wprowadzone w sklepie Vision Express promocje Ci nie umkną i będziesz mógł taniej kupić okulary lub wymienić szkła w starych oprawkach.
Jednocześnie niektóre oferowane przez Vision Express promocje są stałe, trwają przez dłuższy czas. Jedną z nich jest zniżka na okulary przeciwsłoneczne – druga para jest objęta 25% rabatem. Vision Express oferuje także promocje na standardowe okulary. Na przykład na wszystkie znajdujące się w sklepie Vision Express oprawki. Dzięki temu wydatek na zakup okularów będzie mniejszy.


Oferowane w Vision Express oprawki i soczewki

Vision Express w swoich salonach oferuje różnego rodzaju akcesoria i produkty. Znajdziesz tutaj nie tylko produkowane przez Vision Express oprawki, lecz także takie pochodzące od znanych marek i producentów. Dzięki temu wybór jest znacznie większy, więc w Vision Express zakupisz akcesoria idealnie dopasowane do Twojej twarzy.
W sklepie możesz także znaleźć oferowane przez Vision Express soczewki w wyjątkowych cenach. Są świetnej jakości, masz wybór między różnymi rodzajami i markami, dlatego też z pewnością wybierzesz tutaj coś dla siebie. W Vision Express soczewki możesz także zamówić, by zawsze mieć odpowiedni zapas w domu.


Vision Express – badania wzroku w salonie

Vision Express to jednak nie tylko sklep optyczny. Tutaj znajdują się także okuliści i optometryści. Dzięki temu od razu możesz wykonać pełne badanie wzroku i dobrać odpowiednie okulary lub soczewki. Vision Express zapewnia najlepszą opiekę lekarską i instrumenty do badań najnowszej generacji.
Koszt badania często jest wliczony w cenę okularów. To bardzo wygodne rozwiązanie. Obsługa w Vision Express jest pełna i naprawdę kompleksowa. Po badaniu możesz liczyć na profesjonalną poradę optyka.