Vip Collectiontylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Vip Collection

Przepraszamy. Vip Collection nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Szyk, klasa i elegancja – tak w skrócie można określić produkty oferowane klientom przez markę Vip Collection. Od ponad dekady proponuje ona najwyższej jakości wzornictwo w trzynastu sklepach firmowych na terenie całego kraju. Elegancka galanteria skórzana Vip Collection to klasa sama w sobie!


Co oferuje Vip Collection?

W ofercie Vip Collection znajdziesz walizki, torebki, portfele, etui, teczki, kosmetyczki, rękawiczki, paski oraz szeroki wybór galanterii biurowej. Najpopularniejszym produktem, z którego słynie Vip Collection, jest Vip Collection portfel – każdy egzemplarz wykonano z włoskiej skóry garbowanej metodami naturalnymi, co podkreśla jej naturalną fakturę i nadaje bardzo przyjemny zapach. Natomiast walizka Vip Collection to nie tylko duża funkcjonalność, ale również elegancki design. Wszystkie dostępne w ofercie marki modele zaprojektowane zostały przez czołowych designerów, a do produkcji użyto tego samego materiału, co do portfeli. Aby walizka Vip Collection była w pełni funkcjonalna, niektóre jej elementy wykonane są z wysokiej jakości poliestrów, nylonów.


Vip Collection – oferta, którą warto poznać!

, co ma do zaoferowania ta marka – niezależnie czy będzie to walizka Vip Collection, czy etui na pióro wieczne – cieszy oko swoim niezwykle eleganckim wyglądem. Dlatego produkty sygnowane przez Vip Collection nadają się doskonale nie tylko do praktycznego użycia, ale są również idealnym rozwiązaniem na prezent. Rocznica ślubu? Urodziny? Jubileusz? Nabyty w Vip Collection portfel doskonale sprawdzi się jako podarunek w każdej sytuacji!


Jaka jest cena luksusu?

Pomimo tego, że Vip Collection to marka luksusowa, ceny jej produktów są przystępne. Poza tym można kupować je także taniej. W jaki sposób? Podobnie jak inne marki, także Vip Collection promocje organizuje często, co daje możliwość nabycia wybranych walizek, portfeli czy galanterii skórzanej w znacznie niższej cenie niż zazwyczaj! Dzięki temu możliwe są duże oszczędności na jednym produkcie – nawet ponad 100 złotych. Oczywiście wysokość rabatu zależy od rodzaju promocji. Jeśli masz dobry gust i chcesz wyrazić go za pomocą galanterii Vip Collection, skorzystaj z takiego rozwiązania! A ponieważ z pewnością nie masz czasu, aby codziennie odwiedzać salony firmy lub jej stronę internetową, by śledzić aktualne promocje, zainstaluj praktyczną aplikację, która zrobi to za Ciebie.


Goodie – aplikacja specjalnie dla Ciebie!

Aplikacja goodie to Twój zakupowy pomocnik! Obojętnie czy interesuje Cię walizka Vip Collection, czy rękawiczki damskie, zainstaluj goodie i dodaj Vip Collection do listy ulubionych marek. Gdy tylko zostaną ogłoszone przez Vip Collection promocje, natychmiast dostaniesz powiadomienie! Dzięki temu nigdy nie przegapisz najbardziej atrakcyjnych zniżek i rabatów na najwyższej jakości produkty Vip Collection. Możesz także skorzystać z pomocy strony internetowej goodie.pl – nie musisz wtedy niczego instalować w swoim telefonie!