Villeroy & Bochtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Villeroy & Boch

Przepraszamy. Villeroy & Boch nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Od momentu założenia w 1748 roku Villeroy & Boch stała się międzynarodową firmą lifestylową. To marka, która zachowuje tożsamość, jednocześnie stale rozwijając się. Villeroy & Boch wytwarza innowacyjne i stylowe produkty, które poprawiają jakość życia ludzi, dostarczają ciągłych inspiracji i otwierają nowe horyzonty dla prawdziwie spersonalizowanych wnętrz, szczególnie łazienek i kuchni. Marka Villeroy & Boch jest w tym momencie obecna w 125 krajach. Oferuje m.in. produkty łazienkowe i wellness oraz zastawy stołowe. Siedzibą grupy jest Old Abbey w Mettlach w regionie Saarland w Niemczech.

Villeroy & Boch – porcelana jak marzenie

W Villeroy & Boch porcelana jest piękna i praktyczna. Warto dać się oczarować tej ponadczasowej elegancji w białym (i nie tylko) wydaniu. To wysokogatunkowy i funkcjonalny design. W Villeroy & Boch porcelana to łagodne, elegancko łukowate formy. Doskonale radzi sobie ona ze wszelkimi wyzwaniami dnia codziennego. Warto też wiedzieć, że w Villeroy & Boch porcelana jest na tyle trwała, że można ją czyścić w zmywarce. Poza tym w Villeroy & Boch porcelana to nie tylko klasyczne produkty, ale też egzotyczne egzemplarze. I tak na przykład warto zwrócić uwagę na kolekcję „Amazonia”, dzięki której, będąc we własnym domu, można zanurzyć się w cudownym świecie tropikalnego lasu deszczowego. Wzór ze złotą obwódką stanowi idealne tło dla żółtych orchidei, niebieskich passiflor, kolibrów i motyli. Dzięki intensywności i jaskrawości barw filigranowe motywy wyglądają prawie trójwymiarowo – ich tajemniczość i ekstrawagancja zapiera dech w piersiach.

Villeroy & Boch proponuje umywalki

Villeroy & Boch oferuje także niesamowitą kolekcję umywalek. W Villeroy & Boch umywalki znajdziemy w różnych wariantach. Są modele małe, małe narożne, stojące na blacie, meblowe podwójne, a także do wbudowania z przodu blatu. Warto dać się zainspirować wybraną serią i odkryć różnorodne możliwości aranżacji wnętrza. W Villeroy & Boch umywalki są ważnym elementem na drodze do celu, jakim jest wymarzona łazienka.

Villeroy & Boch i świetne promocje

Villeroy & Boch potrafi zaskoczyć nie tylko asortymentem, ale też promocjami. W Villeroy & Boch promocje to rabaty nawet -40%. Poza tym Villeroy & Boch ma sporo, bo kilkaset przecenionych produktów. To w dużej mierze końcówki kolekcji. Wśród nich znajdziemy m.in. naczynia i sztućce. Villeroy & Boch oferuje też 20% zniżki na sześć różnych kolekcji zastaw stołowych. Na okazje mogą liczyć także ci, którzy zapiszą się do newslettera tej firmy. Trwające w Villeroy & Boch promocje oraz wszystkie nowości poznamy dzięki aplikacji mobilnej goodie. Wystarczy zainstalować goodie i dodać  Villeroy & Boch  do listy ulubionych marek, aby na bieżąco otrzymywać powiadomienia o cenowych okazjach. Gotowi na zakupy?