Veoliatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Międzynarodowa grupa działająca w sektorach wodno-ściekowym, energetycznym, gospodarki odpadami

Przepraszamy. Veolia nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Historia firmy Veolia sięga jeszcze XIX wieku. W 1853 roku na mocy dekretu cesarskiego założona została spółka wodociągowa CGE (Compagnie générale des eaux) zaopatrująca miasto Lyon w wodę zdatną do picia. Do 1976 roku CGE zajmowało się jedynie sektorem wodociągowym. Później rozszerzono jej działalność o takie sektory, jak gospodarka odpadami komunalnymi, transport, budownictwo oraz energetyka. Pod koniec XX wieku CGE zmieniło nazwę na Vivendi, a w 2003 roku na Veolia. Obecnie ta francuska firma funkcjonuje w 48 krajach, w tym w Polsce. Firma Veolia działa u nas jako: Veolia Woda, zajmująca się dostarczaniem wody zdatnej do picia w Tarnowskich Górach, Woźnikach i Miasteczku Śląskim, Veolia Water Solution, oferująca usługi z zakresu inżynierii środowiska i gospodarki wodnej oraz Veolia Usługi dla Środowiska, mająca swoje obiekty w Jaworznie, Gliwicach i Balinie, zajmująca się oczyszczaniem odpadów. Firma Veolia funkcjonuje od wielu lat w sektorze energetycznym. W naszym kraju znajdziemy takie jednostki jak: Veolia Łódź, Veolia Warszawa, Veolia Sopot, Veolia Poznań oraz Veolia Warszawa. Jeszcze w 2013 roku w Polsce działała firma Veolia Transport, która oferowała przewozy osób w całym kraju. Była to spółka-córka francuskiej Veolii. W 2014 roku firma Veolia zanotowała zysk rzędu 1,4 miliarda euro, a obecna wartość spółek na całym świecie sięga 25 miliardów euro.


Veolia EBOK to niezwykła wygoda i oszczędność makulatury

System Veolia EBOK pozwala zaoszczędzić sporo czasu na kontakcie z biurami obsługi klienta, a co najważniejsze pozytywnie wpływa na środowisko. Abonenci korzystający z Veolia EBOK mają w jednym miejscu dostępne online wszystkie faktury i potwierdzenia płatności. Firma nie musi drukować i wysyłać fizycznych rachunków, dzięki czemu zaoszczędzić można nawet do kilkunastu ton makulatury rocznie. Veolia Ebok pozwala również na zmianę naszej oferty na bardziej korzystną oraz zmianę danych rozliczeniowych.


Taniej o kilkadziesiąt procent za prąd

Oferowane przez spółkę Veolia promocje na usługi energetyczne i komunalne doceniane są przez wielu mieszkańców naszego kraju. W porównaniu z innymi dostawcami energii Veolia jest nawet do 30% tańsza. Aby poznać wszystkie proponowane przez firmę Veolia promocje, warto korzystać z usług portalu goodie, gdzie znaleźć można opisy ofert operatorów energetycznych, ale również gazetki promocyjne największych sklepów spożywczych i marketów elektronicznych w Polsce.


Dzięki Veolia nasze ulice są czyste

Warto wspomnieć, że przygotowywane przez firmę Veolia promocje to również tańszy wywóz odpadów komunalnych przez pracowników między innymi takich oddziałów jak Veolia Łódź czy Veolia Warszawa. Obie jednostki zatrudniają obecnie prawie 100 pracowników, którzy dbają o to, aby ulice największych miast w Polsce były czyste.