Velvet Bartylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Velvet Bar

Przepraszamy. Velvet Bar nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.W Velvet Bar, w klimacie spokojnej jazzowej muzyki, napijemy się drinka, kawy (szczególnie przepyszne są malinowa i migdałowa), a także zjemy smaczny deser. Bez wątpienia miło spędzimy tu czas. Gwarantują to intymna atmosfera lokalu oraz widok na panoramę naszej pięknej stolicy. Warto też wiedzieć, że firma Velvet Bar na życzenie klienta jest gotowa tak zaaranżować przestrzeń baru, by z powodzeniem odbyły się w nim np.: prezentacja luksusowego produktu, wigilijna kolacja, konferencja prasowa, kameralny koncert czy pokaz mody. Ogólnie Velvet Bar zbiera wśród swoich klientów same pozytywne opinie. Twierdzą oni między innymi, że można dostać tu fajne drinki, a samo miejsce jest przyjemnie ciche i w sam raz „do pogadania”. Poza tym bywalcy doceniają obsługę. Wskazują, że pracuje ona rewelacyjnie i jest pomocna.

Velvet Bar – promocje kuszą smakiemW Velvet Bar promocje to coś, czego możemy być pewni. W Velvet Bar promocje obejmują między innymi danie dnia, które w Velvet Bar można zjeść już za 15 zł. Aż ślinka cieknie na myśl o tym przepysznym penne spinaci, czyli makaronie penne ze szpinakiem i serem gorgonzola w śmietanowym sosie. A do tego sok ze świeżo wyciskanych pomarańczy lub koktajl. Chyba nie ma nikogo, kto byłby w stanie oprzeć się Velvet Bar, promocje wyjątkowo tu smakują. Podobnie jak bez wątpienia nikt nie odmówi korzystania z aplikacji goodie, która zawsze, kiedy tego potrzebujemy, poinformuje nas o najnowszych promocjach, rabatach, zniżkach, jakie można dostać w Velvet Bar.

Velvet Bar – godziny otwarciaWyjątkowe wnętrze przyciąga wiele osób, dlatego Velvet Bar godziny otwarcia ma bardzo komfortowe. Można tu przyjść codziennie w godzinach 15:30 – 22:00. Velvet Bar znajduje się na 2. poziomie Multikina (Złote tarasy, ul. Złota 59, Warszawa) i jest otwarty dla wszystkich, nie tylko dla gości kina. Warto też zarezerwować sobie w Velvet Bar miejsce. Wystarczy zadzwonić bądź napisać maila. Kto wie, może będziemy mieli szczęście i spotkamy w Velvet Bar na przykład Patricię Kazadi.

Klub Velvet Bar – najbardziej aksamitne miejsce w WarszawieKlub Velvet Bar został zaprojektowany i przemyślany tak, by umożliwić realizację nawet najbardziej niecodziennych przedsięwzięć i spotkań, takich jak urodziny „dla dorosłych” oraz wieczory panieńskie. Velvet Bar stara się, jak tylko może, by każda osoba zaintrygowana magią tego miejsca mogła zrealizować swoje plany. Niezależnie od tego, w jakim celu chcemy wynająć to miejsce, klub Velvet Bar zawsze zaproponuje nam catering i pełną obsługę. Wszystko po to, byśmy podczas każdego z wydarzeń czuli się komfortowo. Poza tym Velvet Bar to bardzo miłe dopełnienie wieczora, np. po właśnie obejrzanej w kinie komedii romantycznej.