UberEATStylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Zamawiaj ulubione jedzenie z najlepszych restauracji w Twojej okolicy.

Przepraszamy. UberEATS nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.UberEats powstał w 2014 roku w San Francisco z inicjatywy firmy Uber Technologies, która kilka lat wcześniej zaprezentowała aplikację Uber, oferującą tanie przewozy pasażerskie, konkurujące z taksówkami dzięki swoim cenom. UberEats to usługa pozwalająca na zamawianie potraw z lokalnych restauracji, z którymi Uber współpracuje. UberEats wykorzystuje dedykowaną aplikację, która służy do składania zamówienia – z jej poziomu możemy zapłacić za nie oraz za transport wykonywany przez niezależnych kierowców. UberEats dostępny jest na urządzenia pracujące pod kontrolą systemu operacyjnego Android i iOS, ale z platformy możemy korzystać również za pośrednictwem komputera PC. Obecnie UberEats dostępny jest w Polsce jedynie w Warszawie, ale firma już zapowiedziała wprowadzenie usługi w innych miastach, w tym w Krakowie czy w Gdańsku. Oferowane cyklicznie przez UberEats promocje i UberEats kody promocyjne pozwalają na podreperowanie domowego budżetu.

 

Ja korzystać z UberEats?

Aplikacja UberEats wykrywa lokalizację naszego urządzenia i wyświetla dostępne w danym czasie restauracje. Płatność pobierana jest bezpośrednio z karty płatniczej zapisanej w ustawieniach naszego konta. Do ceny potrawy należy doliczyć stałe, a nie jak w przypadku innych platform zmienne koszty dostawy, które obecnie w UberEats wynoszą niespełna 8 złotych. Po złożeniu zamówienia dostajemy powiadomienie o łącznej kwocie, którą pobierze z naszego konta UberEats. Klient może na bieżąco śledzić swoją dostawę. Zamówione przez nas jedzenie zostanie dostarczone przez partnera, który porusza się po mieście pieszo, samochodem, rowerem lub skuterem, a nierzadko nawet hulajnogą. Przekazany użytkownikowi UberEats kupon można wykorzystać z poziomu aplikacji przy kolejnym zamówieniu.

 

UberEats – promocje na jedzenie

Oferowane przez UberEats promocje pozwalają na spore oszczędności. Co jakiś czas firma publikuje możliwe do realizacji w aplikacji UberEats kody promocyjne obniżające koszty naszego zamówienia nawet o połowę! Aby być z nimi na bieżąco warto skorzystać z usług platformy goodie, która codziennie udostępnia setki kuponów i kodów rabatowych na jedzenie oraz zakupy spożywcze i przemysłowe, w tym UberEats kupon. Dobrze jest zainstalować mobilną aplikację goodie na smartfony z Androidem lub iOSem, aby móc przeglądać oferty nawet w drodze do pracy. Watro wykorzystywać proponowane przez firmę UberEats promocje. To po prostu się opłaca!


Gwarantowany czas dostawy przez aplikację UberEats

Twórcy aplikacji UberEats, działającej obecnie w 60 miastach na całym świecie, chwalą się, że ich partnerzy dostarczający zamówienia są najszybsi. Z pomocą UberEats mamy otrzymać nasze jedzenie maksymalnie w pół godziny. Na obecną chwilę UberEats w Warszawie współpracuje ze 160 restauracjami, jednak niewykluczone, że już niebawem do współpracy z aplikacją dołączą kolejne punkty. Warto mieć na uwadze, że w Warszawie UberEats działa obecnie jedynie w godzinach od 11:00 do 23:00.