Ubertylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Uber

Przepraszamy. Uber nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Uber jest globalną firmą transportu osobowego, którą nazywa się „taksówkami XXI wieku”. Jej centrala mieści się w San Francisco, w Stanach Zjednoczonych. Założycielami przedsiębiorstwa w 2009 roku byli Garrett Camp i Travis Kalanick. Uber działa w 737 miastach i 84 krajach świata. Jego wartość ocenia się na 60 miliardów dolarów. Kierowcy jeżdżący pod szyldem Uber korzystają z własnych samochodów, chociaż mogą je również wypożyczyć od firmy. Co znaczy uber? Nazwa jest odniesieniem do powszechnego (i potocznego) słowa „uber”, oznaczającego “najwyższy”, mającego swoje pochodzenie w niemieckim słowie über, czyli „ponad”.


Uber opinie, Uber co to jest dokładnie

W Polsce Uber został zarejestrowany w grudniu 2013 roku, a na polskie drogi jako pierwsze wyjechały taksówki Uber Warszawa. Było to 19 sierpnia 2014 roku. W tej chwili firma rozszerzyła działalność również na inne miasta, takie jak Kraków, Trójmiasto, Łódź czy Aglomeracja Śląska. Opinie o marce Uber są skrajne. Uber co to jest? Dlaczego kierowcy Uber byli od 2016 roku wielokrotnie zatrzymywani w stolicy przez licencjonowanych taksówkarzy, a następnie przekazywani policji? Kontrowersje wśród innych przewoźników wzbudzał fakt, że za jazdę z kierowcą spod znaku Uber można zapłacić przy pomocy telefonu. Jednak z różnych badań, m.in. IBRIS na zlecenie PwC wynika, że takie rozwiązanie, tzw. sharing economy, może się Polakom podobać.


Uber kontakt

Niezależnie czy korzystasz lub dopiero chcesz skorzystać z usług firmy Uber Warszawa (albo oddziału w innym mieście), warto sprawdzić proponowany przez Uber cennik. Wszystkie niezbędne dla klientów informacje znajdują się w sieci pod adresem https://www.uber.com/pl/ride/ Na tej stronie możesz również sprawdzić szacowaną opłatę za przejazd.

Uber aplikacja i Uber kod promocyjny

Uber Warszawa? Uber w dowolnym innym polskim mieście? Jeśli chcesz zapłacić za przejazd mniej, warto spojrzeć na podsunięty przez Uber cennik i na smartfonie wskazać ikonę Uber aplikacja. Za moment poznasz czas oczekiwania, wielkość pojazdu i cenę zlecenia, dane kontaktowe kierowcy oraz dalsze informacje na temat samochodu. Dzięki aplikacji Uber opinie wystawiasz kierowcom i oceniasz jakość przejazdu z nimi. Wskazujesz również kartę kredytową, którą należy obciążyć za wykonany kurs. Nie musisz mieć przy sobie gotówki! Aby jeździć taniej, pamiętaj że istnieje w Uber kod promocyjny. Dzięki promocji POOL zapłacisz mniej jeżdżąc z innymi pasażerami. Dodatkową zaletą tej usługi jest możliwość poznania ciekawych ludzi. W 2017 roku Uber Warszawa poszerzył działalność o kolejne oferty, w tym o zamawianie posiłku. Stolica Polski jest pierwszym miastem w Europie Środkowo – Wschodniej, w którym udostępniono tę usługę.

Pobierz goodie, kliknij na Uber kontakt i szerokiej drogi!