na przejazd
Do -10 zł

na przejazd

Ważna do odwołania

Opis

Jeśli ktoś z Twoich znajomych nie jest jeszcze użytkownikiem Ubera, podziel się z nim swoim kodem polecającym, a za każdy pierwszy przejazd nowego użytkownika otrzymasz 10 zł na swój kolejny przejazd.

Jak to działa?

  • Otwórz aplikację Uber lub wejdź na stronę riders.uber.com.
  • Przejdź do zakładki “Darmowe Przejazdy” i podziel się ze znajomymi swoim kodem.
  • Każda osoba, która wprowadzi Twój kod w aplikacji, otrzyma 10 zł na darmowy przejazd.
  • Gdy polecona przez Ciebie osoba zakończy swój pierwszy przejazd, Twoje konto zostanie zasilone kredytami w wysokości 10 zł na kolejny przejazd w Uber.

*Kody są ważne przez 90 dni od momentu wprowadzenia. 
**Uber zastrzega możliwość weryfikacji oraz rozstrzygnięcia ważności przejazdów wykonanych z polecenia.

Wszystkie okazje

Potrzebujesz szybko dojechać na lotnisko? Wracasz późnym wieczorem ze znakomitej imprezy? Zachorowałeś i czas wybrać się do lekarza? Po prostu potrzebujesz niezawodnej, bezpiecznej taksówki w znakomitej cenie! Czy jechałeś już Uberem? Skorzystaj koniecznie ze zniżki, jaką proponuje Uber! Zapytaj znajomego, czy jechał już Uberem!

Uber – promocja na przejazd

Polecamy zniżkę Uber do minut 10 zł za przejazd. Ważna jest do odwołania. Promocja polega na podzieleniu się kontem polecającym z osobą, która jeszcze nie jechała Uberem. Zasady są proste. Najpierw otwórz stronę riders.uber.com lub po prostu aplikację Uber. Następnie wybierz zakładkę „Darmowe przejazdy” i podziel się kodem ze znajomym. Co ważne! Każda osoba, która wprowadzi Twój kod w aplikacji, zapłaci 10 zł mniej na przejazd. Kiedy osoba, którą poleciłeś, wysiądzie już z taksówki, na Twoje konto wpłynie 10 zł na kolejny przejazd w Uber. Regułą jest również to, że te kody rabatowe są ważne 90 dni od momentu wprowadzenia.

Uber – zniżki i okazje z goodie

Już niedługo czeka Cię jeszcze więcej zniżek i promocji na przejazdy Uberem. Obserwuj tylko aplikację goodie, a najlepiej pobierz ją na swój telefon z systemem Android. To Ci się opłaci! Uber jeździ ulicami ponad 737 miast w 84 krajach świata. Jest bezpieczny i zawsze na czas.