Tukan Salad Bartylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Tukan Salad Bar

Przepraszamy. Tukan Salad Bar nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Wbrew pozorom Tukan Salad Bar to nie jest klasyczny bar szybkiej obsługi, gdzie podawane jest smażone, tuczące jedzenie. W Tukan Salad Bar jest wręcz przeciwnie – zdrowo, ekologicznie i naturalnie. Jest to restauracja, która od ponad 28 lat działa na polskim rynku i oferuje Tukan Salad Bar menu na miarę potrzeb każdej osoby, która chce zdrowo, ale szybko zjeść. Tukan Salad Bar wyróżnia się tym, że korzysta z produktów od lokalnych dostawców. Dzięki temu Tukan Salad Bar może zagwarantować wysoką jakość posiłków. Wszystkie potrawy w Tukan Salad Bar doprawiane są jednak mieszankami przypraw z całego świata, ale i one sprawdzane są pod kątem wysokie jakości. W Tukan Salad Bar serwowanych jest ponad 200 różnych sałatek, z czego aż 60 to sałatki sezonowe, które mogą pojawiać się w różnych porach roku lub nawet godzinach dnia. Dlatego też Tukan Salad Bar menu ma dość zmienne i uzależnione od składników, które są dostępne na rynku w danej chwili. Oprócz tego Tukan Salad Bar menu oferuje zdrowe soki i koktajle jako uzupełnienie bogatej oferty sałatkowej. Bary Tukan Salad Bar można znaleźć w wielu często odwiedzanych miejscach, jak choćby Główny Dworzec Kolejowy w Warszawie czy Tukan Salad Bar Galeria Mokotów.

Promocyjna oferta baruJak każda restauracja i Tukan Salad Bar promocje swoim klientom oferuje dość często. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest też Bonusowa Karta Klienta, na którą zbiera się punkty, które potem można wymienić na różne promocyjne oferty. Za każde wydane 5 złotych dodawany jest 1 pkt. Korzystając z karty, można na przykład zamówić zestaw sałatek 30% taniej. Czasem trafiają się też bonusy, o których można dowiedzieć się na przykład z mobilnej aplikacji goodie, albo jej oficjalnej strony internetowej pod adresem goodie.pl. Dzięki temu można śledzić Tukan Salad Bar promocje w jednym miejscu i wiedzieć, kiedy i gdzie będzie można zjeść sałatkę taniej albo czy nie ma czasem bonusowych punktów.

Tukan oferuje ponad 200 sałatekNa początku lat 90-tych Tukan Salad Bar menu miał okrojone do 6 sałatek. Mimo to firmie udało się rozwinąć do sałatkowego potentata w fast foodach. Do sałatek w obecnym Tukan Salad Bar menu dodawane są różne ekskluzywne składniki, aby podnieść ich walory smakowe. Ale można też znaleźć proste sałatki bazujące np. na jarmużu. W Tukan Salad Bar menu najczęściej wybierane są: sałatka hawajska, jarzynowa czy sycylijska. Dostępne są w Tukan Salad Bar też przysmaki z ryb takich, jak: pstrąg czy łosoś norweski. Do sałatek można też wypić świeżo wyciskany sok, koktajl czy mix owocowo-warzywny. Dostępne są też w Tukan Salad Bar zestawy lunchowe oraz wegańskie.