TUK TUKtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

TUK TUK

Przepraszamy. TUK TUK nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Każdy człowiek odczuwa od czasu do czasu ochotę, aby zjeść coś bardziej egzotycznego, niż zazwyczaj – nie ujmując jednocześnie w niczym kuchni polskiej. Dobrze wybrać się wtedy do Tuk Tuk, które oferuje dania kuchni tajskiej, a za cel firma Tuk Tuk postawiła sobie zapewnienie doskonałych doznań smakowych dla osób żyjących w pośpiechu.


Tuk Tuk menu – coś dobrego dla każdego

W ułożonym przez Tuk Tuk menu znajdziesz tajskie krokieciki, makarony ryżowe na różne sposoby, danie z ryżem, curry, a także dwie specjalności: kaczka w Tamaryndowcu oraz smażony szpinak wodny. Pond nazwą Tuk Tuk działają dwie restaurację oraz mobilny bar. W lokalach Tuk Tuk obowiązuje surowy, nowoczesny design wnętrz, a dania serwowane są zarówno w stylu fast food, jak i w stylu tradycyjnym. Możesz spędzić tu miło wiele chwil, rozkoszując się wspaniałymi smakami kuchni tajskiej i na chwilę zapominając o zgiełku wielkiego miasta.

Jeśli interesują Cię potrawy znajdujące w Tuk Tuk menu, a nie masz czasu na spożywanie na miejscu, możesz zabrać je ze sobą na wynos i rozkoszować się nimi tam, gdzie tylko chcesz – na przerwie w pracy, w domu, pod gołym niebem. Gdziekolwiek nie zabierasz ze sobą dania z Tuk Tuk, tam towarzyszy Ci klimat egzotycznej Tajlandii. Mogą także zainteresować Cię lody tuk tuk – to kolejna propozycja, koło której nie można przejść obojętnie i będąca wspaniałym dopełnieniem sycącego, smacznego posiłku.


Tuk Tuk – kuchnia egzotyczna, ceny swojskie

Choć ułożone przez Tuk Tuk menu jest egzotyczne, znajdziesz w nim ceny bardzo przystępne – na pewno wizyta w lokalu czy nabycie potraw w mobilnym punkcie nie będzie dużym wydatkiem. Warto również dodać, że od czasu do czasu mają miejsce ogłaszane przez Tuk Tuk promocje, dzięki którym możesz nabywać wybrane pozycje z menu w niższych cenach. A skąd masz wiedzieć, że takie akcje promocyjne się odbywają? Tutaj możesz liczyć na pomoc goodie.


Goodie – wszystkie promocje w Twoim zasięgu

Jeśli chcesz wiedzieć, czy Tuk Tuk promocje prowadzi, udziela zniżek lub rabatów, pobierz i zainstaluj w smartfonie aplikację goodie. Jest ona bezpłatna, a po zainstalowaniu i wybraniu lokalizacji poinformuje Cię, jeśli Tuk Tuk będzie oferować atrakcyjne okazje. Dzięki temu nie musisz codziennie sprawdzać strony marki, ani też jej lokali, a mimo to będziesz wiedzieć, co nowego i ciekawego dzieje się w Tuk Tuk. A okazji do oszczędności może być wiele. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić lody Tuk Tuk czy makaron, dobrze płacić mniej.

Dlatego pobierz aplikację goodie już dziś i nie przegap nigdy żadnej atrakcyjnej okazji w Tuk Tuk.