Trattoria Prestotylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Trattoria Presto

Przepraszamy. Trattoria Presto nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Szukasz miejsca wyjątkowego, gdzie możesz swobodnie zasiąść i zjeść coś pysznego w gronie rodziny i przyjaciół? Odwiedź Trattoria Presto. Dlaczego? Pizzeria Trattoria Presto to włoska kwintesencja smaku, pełna miłości, pasji i namiętności. Znajdujące się w Trattoria Presto menu oferuje niepowtarzalną podróż smaków przez regiony Włoch, co pozwoli poczuć ten magiczny klimat. To prawdziwa włoska perła na warszawskim Ursynowie.

Trattoria Presto – wyjątkowe, a jednocześnie proste smaki kuchni włoskiejPizzeria Trattoria Presto już od wejścia zachwyca klimatem i wystrojem. Dzięki bielonym ścianom, ceglanym murkom i żeliwnym ozdobom udało się stworzyć w tym nowoczesnym lokalu przytulną i domową atmosferę. W dzień restaurację Trattoria Presto rozświetla wpadające do wnętrza słońce, wieczorem do wejścia zachęca ciepło blasku świec, bijące ze środka. Pizzeria Trattoria Presto mieści się w przyjemnej i łatwo dostępnej lokalizacji na parterze apartamentowców przy ul. Dereniowej 2, przy rondzie, gdzie przecina się z ul. F. Płaskowickiej. Dostępne w Trattoria Presto menu jest dostosowane do pór roku oraz ma na celu przywołać smaki z podróży do Włoch i zapoznać z nimi tych, którzy tam jeszcze nie byli. W ofercie Trattoria Presto znaleźć można mięsa, ryby, sałatki, pasty i pizze – wszystko z oryginalnych produktów i z dodatkiem świeżych ziół. Bruschetta z grillowanymi warzywami, sałatka z wędzonym łososiem, penne w sosie na bazie sera macarpone czy gnocchi z sosem boczkowym – to tylko niektóre propozycje z menu Trattoria Presto. Warto zauważyć, że istnieje także lokal Presto Trattoria Łódź. Choć nazwa jest podobna, jest to całkiem inny lokal. Szukając więc informacji o pizzerii na Ursynowie, nie pomyl się i nie kieruj menu Presto Trattoria Łódź przy wyborze potraw, jakie zamówisz podczas wizyty.

Trattoria Presto – ceny przyjazne dla klientówJeśli odwiedzasz Trattoria Presto, nie musisz nastawiać na duże wydatki. Wszystkie ceny w Trattoria Presto są bardzo przystępne, co sprawia, że nawet za obfity obiad nie zapłacisz dużego rachunku. Możesz sprawdzić to bez ruszania się z domu – wszystkie ceny dostępne są na stronie internetowej pizzerii Trattoria Presto. A jeśli chcesz płacić mniej, mamy dla Ciebie ciekawe rozwiązanie. Nazywa się goodie.

Goodie – oszczędzasz, jedząc pyszności w Trattoria PrestoAplikacja goodie jest całkowicie darmowa i możesz w dowolnej chwili pobrać ją na telefon. Po uruchomieniu, wskaż swoją lokalizację. Gdy tylko Trattoria Presto ogłosi promocje, zniżki czy też rabaty na wybrany asortyment, otrzymasz o tym stosowną informację. A jeśli chcesz sprawdzić, czy w danym momencie nie ma jakiś okazji cenowych, to również żaden problem – po prostu wpisz nazwę Trattoria Presto do wbudowanej w aplikację goodie wyszukiwarki. Wypróbuj goodie już dzisiaj. Pobierz aplikację na swojego smartfona i sprawdź jej działanie w praktyce!