Trafikatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Trafika

Przepraszamy. Trafika nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Firma Trafika istnieje od 1995 roku, stale poszerzając swój asortyment nie tylko o artykuły dla palących, lecz także o scyzoryki, portfele czy wiele innych akcesoriów, tak by sukcesywnie zwiększać krąg swoich odbiorców. Sklep ma w asortymencie artykuły dla osób palących, jednak Trafika chce zdobyć zaufanie także tych niepalących, dlatego wprowadziła do swojego zaopatrzenia kilka innych ciekawych propozycji. Trafika zajmuje się handlem na bardzo dużą skalę, posiada ponad 50 specjalistycznych sklepów, które rozlokowane są w centralnej i zachodniej Polsce. Powstał także Trafika sklep internetowy dla klientów indywidualnych zajmujący się sprzedażą wyrobów tytoniowych i kawy. Chcąc zapewnić jak najszerszą gamę proponowanych produktów, Trafika cały czas próbuje zwiększać swoją ofertę, równocześnie gwarantując produkty oryginalne i najwyższej jakości. Trafika sklep internetowy dokłada wszelkich starań, by spełnić oczekiwania klientów, w związku z czym dba o dostępność wszystkich produktów, jak najszybszą dostawę, a także dobrą cenę.

Trafika sklep – spełnienie Twoich oczekiwań!Personel Trafiki jest wykwalifikowany i perfekcyjny w tym co robi, stara się dobrać dla każdego coś odpowiedniego. Dbając o zadowolenie klienta, Trafika sklep jest ulokowany nawet w dużych centrach handlowych, co umożliwia dokonanie zakupu przy okazji wizyty. Z czego jest najbardziej zadowolony klient? Kiedy zakupi produkt naprawdę dobrej jakości i to jeszcze w promocyjnej cenie! Trafika promocje obowiązują bardzo często, należy o nie pytać w sklepie lub można sprawdzić zakładkę „promocje” na stronie internetowej, gdzie znajdziemy mnóstwo produktów w promocyjnych cenach. Dostępny w Trafika „produkt dnia” w okazyjnej cenie zawsze cieszy się dużą popularnością wśród klientów!

Trafika – czy znajdę tam to, czego szukam?Trafika ciągle poszerza swój asortyment, wyraźnie podkreślając, co jest w tym momencie nowością, tak aby przyciągnąć też nowych klientów, którzy mogliby znaleźć w sklepie coś dla siebie. W ofercie sklepu Trafika znajduje się wiele bardzo dobrych produktów znanych marek: zapalniczki Zippo, scyzoryki Victorinox, artykuły Waterman i Parker, a także portfele Cristopher Creazioni i wiele innych. W Trafika promocje organizowane są często, więc można sprawić komuś przyjemność, kupując coś naprawdę dobrej jakości w przystępnej cenie. Trafika jest firmą bardzo dobrze rozreklamowaną, zarówno poprzez liczne sklepy stacjonarne, jak strony internetowe czy profil na portalu społecznościowym Facebook, który jest śledzony zwłaszcza przez młodych użytkowników i klientów sklepu. W dobie Internetu wielu klientów najpierw orientuje się w asortymencie, cenach sklepu, a później wybiera się do sklepu, co pomaga w rozeznaniu oraz dokonaniu satysfakcjonujących zakupów. Jeżeli chcesz być na bieżąco z aktualną ofertą Trafika oraz wszelkimi promocjami czy rabatami na określone produkty, warto obserwować markę na stronie goodie.p lub poprzez aplikację mobilną goodie.