Totaltylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Oleje silnikowe

Przepraszamy. Total nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Total to marka, która została wprowadzona w 1954 roku i cieszy się uznaniem zarówno wśród klientów. Spółka zależna tej grupy, Total Lubricants, zajmuje się produkcją i dystrybucją olejów smarnych oraz produktów pochodnych w 150 krajach, działając w sektorach samochodów osobowych, motocykli, samochodów ciężarowych i autobusów, rolnictwa, statków, robót ziemnych, lotnictwa oraz przemysłu. Od 1967 roku głównym celem marki Total jest utrzymywanie statusu najbardziej konkurencyjnej i innowacyjnej marki olejów smarowych na rynku. Wprowadzenie nowych technologii sprawiło, że produkty marki Total przeznaczone są dla prawdziwych mistrzów sportu. Oleje Total wykorzystywane są podczas największych na świecie zawodów sportów motorowych m.in. World Superbike, MotoGP, World Series by Renault oraz World Endurance. Total cieszy się zaufaniem i wieloletnią współpracą z takimi markami jak Renault, Dacia, Nissan i Kawasaki.

Oleje Total – gwarancja sprawności i długowieczności silnikaNa rynku można znaleźć i kupić wiele różnych rodzajów olejów silnikowych. Większość użytkowników chciałoby korzystać w swoich pojazdach z najlepszych olejów silnikowych, jednak w gąszczu oznaczeń można bardzo łatwo się pogubić. Dobierając środki smarne do swojego auta, zawsze kierujmy się zaleceniami producenta pojazdu. To on. projektując silnik, określa jakie oleje Total będą dla niego najlepsze. Takie informacje są umieszczone w instrukcji obsługi lub na stronie internetowej firmy Total. Bardzo ważne jest to, by stosowany olej silnikowy odpowiadał wymaganiom producenta pod względem lepkości, jakości i homologacji. W przypadku, kiedy nie mamy dostępu do informacji od Total, można skorzystać z pomocy specjalistów.

Total Polska – solidność i dbałość o klienta w każdym caluTotal Polska od wielu lat stoi na straży jakości oferowanych produktów, tak by finalnie do klienta trafiały jedynie najwyższej jakości wyroby, gwarantujące długotrwałe
i bezproblemowe użytkowanie samochodu czy motocykla bądź innego urządzenia, które wykorzystuje podczas swojego działania oleje Total. To, co charakteryzuje oleje Total, to precyzja i jakość połączone z doświadczeniem oraz wykwalifikowaniem pracowników co sprawia, że finalnie do klienta trafia najwyższej klasy produkt.

Total rabaty – moc atrakcji razem z Total ClubTotal Club to specjalnie przygotowany program lojalnościowy, dzięki, któremu zyskasz szybciej i łatwiej wiele zniżek na cały dostępny asortyment. Przystąpienie do klubu Total jest dziecinnie proste, wystarczy bowiem jedynie pobrać specjalną aplikację lub odebrać kartę i już można zacząć zbierać znaczki za zakup paliwa, wybranych artykułów z oferty Total lub produktów znajdujących się w ofercie Pause Cafe. Zachęcamy również do pobrania specjalnej aplikacji goodie w App Store lub w Google Play. Dodaj tylko Total do obserwowanych przez siebie marek. Jeśli chodzi o Total rabaty promocje czekają właśnie na Ciebie!