TOPAZtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

TOPAZ

Gazetki

  • W tym tygodniu
    Oferta ważna od 2019-06-13 do 2019-06-26
  • W tym tygodniu
    Oferta ważna od 2019-05-27 do 2019-07-01
Pobierz darmową aplikację
Z goodie aktualne gazetki w zasięgu ręki
Logo Google Play
Logo App Store

Popularne gazetki z najnowszymi okazjamiHistoria firmy Topaz sięga roku 1993. Wtedy to młody przedsiębiorca z Sokołowa Podlaskiego – Zbigniew Paczóski – otworzył pierwszy sklep spożywczy Topaz. Przez kolejne 20 lat istnienia sieć wypracowała niezwykle wysoki standard placówek handlowych oraz bardzo atrakcyjną ofertę. Topaz ma silną pozycję na regionalnym rynku – nie przeszkadza mu nawet ekspansja zagranicznych sieci handlowych. Oferowana przez Topaz gazetka to moc świetnych ofert. Najważniejszym trzonem działalności Topaz są sklepy spożywcze, ale firma rozwija także własne stacje benzynowe, punkty gastronomiczne, browar restauracyjny, galerię handlową, a także inwestycje deweloperskie. Wybierając Topaz, wybierasz rozwój i nowoczesność. Pozycję tej firmy potwierdzają liczne publikacje w pismach branżowych oraz nagrody i wyróżnienia – warto kupować w sklepach Topaz!

Proponowane przez Topaz godziny otwarcia są komfortowe

Proponowane przez Topaz godziny otwarcia są dopasowane do potrzeb klientów, zaś przygotowana przez Topaz gazetka stale dostarcza wielu okazji cenowych. Jak ich nie przegapić? To bardzo proste – pomoże Ci w tym aplikacja mobilna goodie. Ściągnij goodie na swój telefon, dodaj Topaz do ulubionych i korzystaj z atrakcyjnych, niższych cen. Odwiedzaj otwierane przez Topaz punkty i oszczędzaj na zakupach. Sklepy tej sieci znajdziesz w wielu miejscach. Sieć Topaz wciąż powiększa się, ugruntowując swoją pozycję na rynku – obecnie ma ponad sto placówek w centralnej i wschodniej Polsce. Oferowane przez nią promocje to świetne okazje – dowodzi tego przygotowywana przez Topaz gazetka. Dzięki niej możesz kupować świetne jakościowo produkty w niższych cenach, zachwycając swoją rodzinę i przyjaciół, a przede wszystkim oszczędzając pieniądze. Czyż to nie świetne rozwiązanie? Postaw na sprawdzoną firmę, postaw właśnie na Topaz.

Przygotowana przez Topaz gazetka to mnóstwo świetnych okazji cenowych

Kupuj w sklepach Topaz i oszczędzaj z aplikacją goodie. Każda proponowana przez Topaz gazetka to moc atrakcyjnych okazji cenowych. Wiedzą o tym stali klienci sieci Topaz – zaufało jej już wielu konsumentów. Kolejne otwierane przez Topaz punkty cieszą się dużym powodzeniem. Topaz ma także rozległe centrum logistyczne – znajduje się ono w miejscowości Węże. Działa tam nowoczesny, ogromny magazyn centralny. Sklepy Topaz oferują swoim klientom zawsze świeżą, możliwie najlepszą jakościowo żywność. Profesjonalna obsługa, jaką zapewnia sieć sklepów Topaz chętnie doradzi i pomoże w zrobieniu zadowalających zakupów. Z siecią Topaz możesz oszczędzać – wystarczy, że sięgniesz po aplikację mobilną goodie i zainstalujesz ją na swoim urządzeniu. Według właściciela marki wysoka pozycja, jaką udało się wypracować na polskim rynku tej firmie to efekt wysiłków nad jak najlepszą ofertą – Topaz oferuje doskonały asortyment w możliwie najniższych cenach. Priorytetem tej sieci jest po prostu satysfakcja klientów – ich opinia jest więc dla marki Topaz sprawą kluczową!