Top-Presstylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Top-Press

Przepraszamy. Top-Press nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Gdzie udajesz się, aby kupić gazetę, papierosy, bilety czy drobne kosmetyki lub chemię gospodarstwa domowego? Oczywiście do kiosku. A jeśli chcesz mieć pewność, że znajdziesz wszystko, czego szukasz, odwiedź punkt prowadzony przez sieć Kolporter Top Press. Każdy salon prasowy działający pod nazwą Top Press charakteryzuje specyficzna czerwono-szara kolorystyka, nowoczesne oświetlenie i wystrój wnętrza oraz specjalne ekspozytory meblowe. Salony Top Press mieszczą się w centrach handlowych, przy reprezentacyjnych ulicach dużych miast, można je spotkać w warszawskim metrze.


Top Press – wszystko, czego szukasz

Prowadzona przez Kolporter Top Press sieć punktów ma szeroki asortyment. W Top Press znajduje się zarówno prasa, jak i papierosy oraz artykuły tytoniowe, doładowania prepaid, bilety komunikacji miejskiej, kosmetyki, napoje, zabawki, słodycze i przekąski, a nawet leki bez recepty. Dlatego działające po szyldem Top Press salony odwiedzają dziennie setki tysięcy klientów, którzy znajdują w nich to, czego szukają. Ponadto Kolporter Top Press na bieżąco wprowadza nowe produkty i usługi, cieszące się zainteresowaniem, a w niektórych salonach powstały także strefy bistro, gdzie oferowana jest kawa, herbata, gorące przekąski, ciastka, a nawet sałatki.


Top Press – ceny dla ludzi

Jedną z przyczyn, dla których ludzie odwiedzają tłumnie należące do sieci Top Press salony są bardzo przyjazne ceny. Dzięki temu można zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne sprawunki bez konieczności ponoszenia dużych wydatków. Oprócz wymienionych propozycji, Kolporter Top Press to także doładowania i abonamenty do aplikacji i platform internetowych – m.in. karty do platform gier Bigpoint i Boxoffstore, biblioteki muzycznej Spotify i kanału filmowego Filmbox. Salony z sieci Top Press różnią się także od konkurencyjnych kiosków nowoczesnym i funkcjonalnym wystrojem wnętrz, podkreślonym przez specjalny system oświetlenia oraz odpowiednią kolorystykę.

Ponadto, podobnie jak każda inna sieć handlowa, Top Press organizuje różnego rodzaju promocje, wyprzedaże oraz specjalne okazje, podczas których można nabyć wiele rzeczy w cenach znacznie niższych niż normalnie. Warto z nich skorzystać i zaoszczędzić nawet większe kwoty. Mamy dla Ciebie sposób, dzięki któremu żadna okazja nie przejdzie Ci koło nosa. Sposób ten nazywa się goodie.


Goodie – nie przegap żadnej promocji

Aplikacja goodie to coś, co pomoże Ci w tańszych zakupach w sieci Top Press. Jest ona całkowicie darmowa i możesz w dowolnej chwili pobrać ją na swój telefon. Po uruchomieniu wskaż swoją lokalizację, a gdy tylko Top Press ogłosi promocje, zniżki czy tez rabaty, otrzymasz o tym powiadomienie. A jeśli chcesz sprawdzić, czy w danym momencie nie ma jakiś okazji cenowych –wpisz nazwę sieci do wbudowanej w aplikację goodie wyszukiwarki.

Wypróbuj goodie w praktyce już dzisiaj!