TomTomtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

TomTom

Przepraszamy. TomTom nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Firma TomTom założona została w 1991 roku w Holandii przez Petera Fransa Peuwelsa oraz Petera Geelena i od tego czasu dostarcza systemy nawigacyjne wykorzystywane przez kierowców samochodów osobowych i ciężarowych. Obecnie szacuje się, że ponad 5000 osób znajduje zatrudnienie w oddziałach Przedsiębiorstwa TomTom na całym świecie. W 2016 roku otworzony został pierwszy biurowiec firmy TomTom w Polsce przy ulicy Stefana Żeromskiego w Łodzi. Na całym świecie funkcjonuje obecnie kilka tysięcy punktów sprzedażowych, gdzie kupić możemy takie produkty, jak nawigacja i zegarek TomTom. Oferowane przez firmę TomTom mapy doceniane są przez kierowców nie tylko na naszym kontynencie.
TomTom chwali się, że jest jedyną firmą, której mapy pokrywają aż 100 państw na świecie i użytkowane są przez około 4 miliardy osób. Szczególnie ceniona jest nawigacja TomTom Go Professional skierowana do kierowców zawodowych. W naszym kraju popularny jest model TomTom Start 25, który oferuje mapy aż 45 państw. W 2011 roku firma uruchomiła w Polsce usługę LIVE pozwalającą na stałe kontrolowanie sytuacji na drodze. Tylko do 2016 roku nawigacja TomTom w postaci różnych modeli znalazła swoich właścicieli 70 milionów razy.


TomTom to nie tylko nawigacje

Przedsiębiorstwo kilka lat temu prężnie wkroczyło na rynek urządzeń ubieralnych. W sprzedaży dostępny jest monitor fitness w kilku wariantach specyfikacyjnych i kolorystycznych oraz zegarek TomTom Golfer 2 SE, który niezwykle przydatny okaże się dla osób grających w golfa. Zbiera i zapisuje on dane dotyczące naszych uderzeń oraz trafności. Ponadto dokładnie analizuje rozgrywkę oraz pokazuje odległości do przeszkód i greenów. To zgrabne urządzenie posiada w swojej bazie aż 40 tysięcy pól golfowych zlokalizowanych na całym świecie.


Nawigacja TomTom nie musi być droga

Oferowana obecnie przez firmę TomTom promocja pozwoli na zaoszczędzenie sporej kwoty przy zakupie nawigacji samochodowej, na przykład modelu TomTom Start 25. Kupimy go o prawie 200 złotych taniej. Dzięki aplikacji mobilnej goodie możemy być na bieżąco z ofertami sprzętu TomTom oraz wielu innych producentów. Warto dodać, że udostępniana co kilka miesięcy przez firmę TomTom aktualizacja map uwzględnia wszystkie zmiany organizacji ruchu na naszym kontynencie, więc w obcym mieście nie zaskoczą nas ograniczenia tonażowe czy wysokościowe. Nawigacja TomTom jest obecnie najlepszą propozycją dla zawodowców.


TomTom pomoże również usprawnić nasz styl jazdy

TomTom Curfer po połączeniu ze smartfonem lub nawigacją TomTom pozwoli na analizowanie naszego stylu jazdy oraz dokładny przegląd trasy. Co ciekawe, potrafi on również znaleźć zaparkowany na dużym parkingu samochód i przekaże nam o nim zaawansowane dane dotyczące pracy silnika i zużycia elementów. Przygotowana przez TomTom promocja umożliwia zakup tego małego urządzenia już za 300 złotych.