Time Machine Minigolftylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Time Machine Minigolf

Przepraszamy. Time Machine Minigolf nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Czy chcesz zapewnić dziecku niezwykłą imprezę urodzinową? A może zastanawiasz się, jak spędzić miło czas z przyjaciółmi albo rodziną? W każdym przypadku wizyta w Time Machine minigolf będzie doskonałym pomysłem, który da wszystkim niezapomniane wrażenia. Dowiedz się więcej o tym, dlaczego Time Machine minigolf Warszawa to miejsce jedyne w swoim rodzaju.

Time Machine minigolf czyli wycieczka w czasie

Time Machine minigolf przeniesie Cię w różne ekscytujące momenty z kart historii naszego świata, począwszy od powstania galaktyki, poprzez epokę dinozaurów, narodziny człowieka współczesnego i zdobycze cywilizacyjne, aż po niesamowitą wizję przyszłości. Time Machine minigolf Warszawa nie jest zwykłem minigolfem, jakich mnóstwo w kraju. Dzięki okularom 3D zabawa w minigolfa pozwoli odkryć jeszcze więcej. Multimedialna podróż w czasie na pokładzie Time Machine minigolf to po prostu przeżycie.

Time Machine minigolf oferta dla każdego

Time Machine minigolf oferuje zabawę dosłownie dla wszystkich. Proponowana przez Time Machine minigolf oferta dotyczy zarówno osób indywidualnych, jak i adresowana jest dla szkół, firm, grup osób dorosłych. Osobom decydującym się na pakiet usług, Time Machine minigolf daje nie tylko radość z wrażeń podczas rozgrywki na polu minigolfa, ale również zestaw przekąsek, napoje, a także możliwość zamówienia pizzy czy profesjonalną obsługę przez DJ-a oraz barmana. Dzięki temu spędzenie czasu w Time Machine minigolf będzie naprawdę niezapomnianym przeżyciem dla każdego uczestnika.

Dokładne informacje na temat pakietów Time Machine minigolf oraz tego, co mają do zaoferowania w Time Machine minigolf, znajdziesz na oficjalnej stronie Time Machine. Możesz również zobaczyć tam zdjęcia z pola do minigolfa, dzięki czemu wiesz, na co się przygotować, gdy odwiedzisz Time Machine minigolf osobiście, bo chyba nie trzeba przekonywać nikogo, że warto to zrobić.

Time Machine minigolf oferta – przyjazne ceny, miła obsługa

Do odwiedzenia Time Machine minigolf zachęcają bardzo przystępne ceny. Pozwoli to na wspaniałe spędzenie czasu bez narażania się na duże koszty. Miła i profesjonalna obsługa zadba o to, aby pobyt na miejscu był miłym doświadczeniem. A ponieważ od czasu do czasu Time Machine minigolf promocje organizuje, możesz wydać nawet jeszcze mniej. A jak nie przeoczyć żadnej atrakcyjnej oferty? Jest na to bardzo prosty sposób – nazywa się goodie.

Goodie – coś dla Ciebie!

Goodie to darmowa aplikacja, którą możesz w każdej chwili pobrać na swój telefon. Po zainstalowaniu i ustawieniu swojej lokalizacji będziesz dostawać powiadomienia informujące o atrakcyjnych ofertach. Tak więc zawsze będziesz wiedzieć, gdy Time Machine minigolf promocje ogłosi. Dzięki temu możesz wybrać się na wspaniałą przygodę w czasie za mniejsze pieniądze.

Pobierz goodie już dziś, a żadna Time Machine minigolf oferta Cię nie ominie.