The Lemon Treetylko aktualne kupony, zniżki, promocje

The Lemon TreeDemokratyczna szkoła językowa The LemonTree jest prowadzona przez Magdalenę i Dariusza Napora jako rodzinna placówka edukacyjna dla osób, które chcą się nauczyć języka obcego. The LemonTree powstał w roku 2005 jako szkoła języków obcych dla każdego: dla dzieci, dla młodzieży i dla dorosłych. Cechą charakterystyczną szkoły jest to, że The LemonTree kursy językowe prowadzi bardzo indywidualnie w o wiele mniejszych grupach uczniów w porównaniu do innych szkół językowych. Bardzo ważne dla prowadzących The LemonTree jest też dopasowanie treści zajęć do poszczególnych uczniów z osobna. Szkoła językowa The LemonTree prowadzi także obozy językowe. Pierwszy taki obóz organizowany przez TLT odbył się w 2008 roku. A od 2015 roku The LemonTree kursy językowe prowadzi też w formie letnich i zimowych Obozów Demokratycznych. W 2017 roku szkoła The LemonTree również zaczęła być szkołą demokratyczną. Oznacza to, że w The LemonTree uczniowie mogą sami decydować o sobie, ale współpracują z nauczycielami w oparciu o szacunek i zaufanie. Główną maksymą w The LemonTee jest „Chodzę, bo chcę!”, co daje wiele motywacji jej uczniom.

Promocje i rabaty na kursyChcąc uczyć się w The LemonTree, warto poszukać oferty promocyjnej, która uprawnia do mniejszej opłaty miesięcznej. W The LemonTree promocje czy rabaty pojawiają się często. Stałym rabatem, jaki oferuje dla swoich uczniów The LemonTree szkoła języków obcych jest zniżka przy jednorazowej płatności za cały kurs. Żeby śledzić najnowsze The LemonTree promocje, warto sprawdzać firmę w aplikacji mobilnej goodie albo na stronie internetowej goodie.pl. Dzięki temu można śledzić promocje na wybrane The LemonTree kursy językowe czy też upatrzony znacznie wcześniej obóz językowy.

Co oferuje ta szkoła językowa?The LemonTree szkoła języków obcych jako placówka demokratyczna zapewnia każdemu uczniowi indywidualny tok nauczania, który jest świetnie dopasowany do jego potrzeb. Dzięki temu wszyscy zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli są zaangażowani w naukę, bo naprawdę chcą się uczyć. Dodatkowo warto wiedzieć, że w The LemonTree kursy językowe są prowadzone bez zadawania zadań domowych czy bez sprawdzianów. W małych 4 osobowych grupach, jakie zapewnia The LemonTree można się po prostu na bieżąco nauczyć wybranych zagadnień i pracować nad doskonaleniem języka. W ofercie The LemonTree są między innymi kursy języka ogólnego, jak i kursy specjalistyczne – na przykład języka biznesowego. Oczywiście w The LemonTree można też się przygotować do egzaminów takich, jak: egzamin maturalny czy FCE czy LCCI. A w razie nieobecności na swoim kursie można odrobić zajęcia w ustalonym z sekretariatem terminie. Dzięki takim metodom, nauka w The LemonTree jest naprawdę skuteczna.