Tescomatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Tescoma

Przepraszamy. Tescoma nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Firma Tescoma założona została w 1992 roku w Zlinie przez Petera Chmela i Jiříego Vaculíka. Na samym początku Tescoma zajmowała się sprzedażą urządzeń elektrycznych przeznaczonych do oszczędzania zużywanej wody, jednak już w 1994 roku rozpoczęto produkcję przyborów kuchennych. Garnki Tescoma są obecnie bardzo cenione przez kucharzy profesjonalistów z całego świata. Od 1996 roku Tescoma uczestniczy we wszystkich światowych targach gastronomicznych. Również w 1996 roku powstał pierwszy zagraniczny oddział firmy Tescoma, który funkcjonuje do dziś we Włoszech. Obecnie Tescoma zatrudnia ponad 400 pracowników na całym świecie, którzy dbają o zadowolenie klientów z wysokiej jakości produktów. W drugiej połowie lat 90. firma skupiała się na stałym rozwoju swojej sieci sprzedażowej, by w 2001 roku otworzyć swoje pierwsze centrum projektowe, gdzie powstał między innymi zaawansowany szynkowar Tescoma Presto, który za niespełna 100 złotych oferuje dużą wytrzymałość przy wykonaniu z tworzyw sztucznych i silikonu, a nie ze stali nierdzewnej, jak konkurencyjne modele innych firm. Ten szynkowar Tescoma pozwala na przygotowywanie wędlin z około kilograma mięsa bez konieczności stosowania woreczków, które są wymagane w innych tego typu produktach. W 2004 roku zarobki firmy Tescoma pierwszy raz przekroczyły miliard koron czeskich, co w przeliczeniu wynosi około 160 milionów złotych. Rok temu Tescoma posiadała aż siedem europejskich biur, w tym jedno w Polsce.

Tescoma to wysokiej jakości produkty kuchenne w promocyjnym cenach

Szynkowar Tescoma Presto nie jest jedynym produktem, który doceniają kucharze profesjonalni i nieprofesjonalni. W asortymencie znajdują się również garnki Tescoma, patelnie, talerze, foremki do wypieku ciastek, łyżki drewniane w atrakcyjnych cenach, słomki do napojów wykorzystywane w największych barach na całym świecie oraz sztućce i inne produkty kuchenne. Firma Tescoma ma dla swoich klientów wiele atrakcyjnych ofert, które pozwalają nierzadko na zakup jej produktów o połowę taniej. Aby śledzić wszystkie proponowane przez firmę Tescoma promocje, warto korzystać z platformy goodie, która dostępna jest nie tylko na komputerze, ale również na urządzeniu mobilnym pracującym pod kontrolą Androida lub iOSa. Jest ona na tyle intuicyjna, że jej obsługę bez problemu opanują nawet mniej zaawansowani użytkownicy.

Tescoma to firma przyjazna dla właścicieli restauracji

Oferowane przez firmę Tescoma promocje są szczególnie atrakcyjne dla restauracji. Ich właściciele mogą sporo zaoszczędzić na zakupie wyposażenia swojej kuchni. Urządzenia Tescoma to nawet do 10 lat gwarancji w systemie door to door (wysyłka i odbiór produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej), która realizowana jest na terenie naszego kraju. Produkty firmy, na przykład szynkowar Tescoma, pozwolą również na rozszerzenie menu o smaczne wędliny, które z całą pewnością docenione zostaną przez klientów.