Tescotylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Tesco

Gazetki

  • W tym tygodniu
    Oferta ważna od 2019-02-21 do 2019-02-27
    Nowa Gazetka
Pobierz darmową aplikację
Z goodie aktualne gazetki w zasięgu ręki
Logo Google Play
Logo App Store

Popularne gazetki z najnowszymi okazjamiFirma Tesco została założona przez kupca pochodzenia żydowskiego, syna imigranta z Polski, Jacka Cohena, który ówcześnie pracował jako sprzedawca żywności na targach w londyńskim East Endzie. Jest brytyjską siecią supermarketów i hipermarketów, od 1924 roku firma zaczęła występować pod nazwą Tesco, kiedy Cohen zakupił duży ładunek herbaty od marki T.E. Stockwell i oznaczył opakowanie używając 3 pierwszych liter dostawcy i 2 liter własnego nazwiska. Pierwszy sklep Tesco powstał w 1929 roku w Londynie w dzielnicy Edgware. W 1956 roku powstał pierwszy supermarket, natomiast w roku 1968 pierwszy hipermarket Tesco. Firma ma swoje sklepy w takich krajach jak: Polska, Irlandia, Węgry, Czechy, Słowacja, Tajlandia, Chiny, Malezja czy Korea Południowa. Na początku sieć Tesco zajmowała się sprzedaż żywności, ale rozszerzyła swoje oferty o odzież, sprzęt elektroniczny, zabawki dla dzieci czy samochody. W 2003 roku marka posiadała już ponad 2000 sklepów różnej wielkości od hipermarketów po niewielkie sklepiki takie jak na przykład punkty przy stacjach benzynowych. Tesco było pierwsza na świecie firmą , która dostarczała do domu zakupy zamówione przez Internet.


CLUBCARD

Dołącz do programu lojalnościowego sieći sklepów Tesco Clubcard i zbieraj punkty w każdym sklepie marki i za dostawy zakupów pod Twój dom. Zbierane punkty przeliczne są na bony Clubcard, którymi możesz płacić za zakupy w sklepach stacjonarnych oraz za e zakupy. Dzięki przynależności do programu lojalnościowego masz gwarantowane otrzymanie kuponów i e kuponów Clubcard na wybrane produkty w jeszcze niższych cenach, dostęp do najnowszych promocji oraz gazetek z ciekawymi produktami. Jak dokładnie działa ten program i jak do niego przystąpić? Wystarczy wypełnić formularz on-line lub w sklepie stacjonarnym Tesco i odebrać kartę (informacje jak go dokładnie wypełnić i jaki jest czas oczekiwania na kartę znajduje się na stronie internetowej www.tesco.pl) następnie rób zakupy jak zawsze, a wydane pieniądze będą zmieniać się w punkty. Każde wydane 2 zł to 1 pkt Clubcard. Pamiętaj aby zawsze okazywać swoją kartę przy kasie w sklepach Tesco lub w serwisie Tesco e zakupy i zbieraj punkty, dodatkowo Twoi bliscy mogą Ci pomoc je zbierać za pomocą kart breloków. 4 razy w roku marka Tesco przygotowuje wyciągi z Clubcard oraz bony za zebranie min. 300 punktów i kupony na wybrane produkty.


Zakupy w Tesco z goodie

Wypróbuj naszą aplikacje mobilną goodie lub odwiedź stronę internetową www.goodie.pl, a będziesz zawsze pierwszy wiedzieć o nadchodzących gazetkach, promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych, które przygotowuje dla Ciebie sieci sklepów Tesco. Aplikacja jest dostępna telefony komórkowe z systemem iOS lub Android.