Tesco Supermarkettylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Tesco Supermarket

Gazetki

  • W tym tygodniu
    Oferta ważna od 2019-06-13 do 2019-06-18
Pobierz darmową aplikację
Z goodie aktualne gazetki w zasięgu ręki
Logo Google Play
Logo App Store

Popularne gazetki z najnowszymi okazjamiSklepy Tesco Supermarket to jedna z najbardziej popularnych i lubianych sieci spożywczych. Znajdziemy je na terenie całego kraju. Sieć Tesco Supermarket gwarantuje przede wszystkim ogromny wybór produktów spożywczych w bardzo atrakcyjnych cenach, ale też całe mnóstwo artykułów przemysłowych i produktów codziennego użytku. Warto więc zapoznać się z całą ofertą sklepów Tesco Supermarket.


Tesco Supermarket – oferty i usługi

W pasażach handlowych Tesco Supermarket znajdziemy o wiele więcej niż tylko produkty spożywcze. Przede wszystkim warto poznać ofertę marki odzieżowej F&F. W jej asortymencie znajdują się modne ubrania dla całej rodziny, a do tego występują w bardzo korzystnych cenach. Oprócz tego oferuje ona również gustowne dodatki do domu. Dzięki tak obszernej ofercie w sklepach Tesco Supermarket znajdziemy wszystko to, czego potrzebujemy każdego dnia, by czuć się modnie i wygodnie.

Dokonując zakupów w sieci Tesco Supermarket, warto zwrócić uwagę na produkty marki Tesco. Wśród nich odnaleźć można produkty spożywcze, warzywa, owoce, pieczywo, a także produkty dla dzieci, zwierząt oraz produkty chemię gospodarczą i kosmetyki. Produkty te, pomimo swoich zaskakująco niskich cen, wyróżniają się bardzo wysoką jakością. Sieć Tesco Supermarket umożliwia zwrot wszystkich zakupionych produktów bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od dokonania zakupów i gwarantuje natychmiastowy zwrot pieniędzy. Aby móc dokonać owego zwrotu, musimy jedynie okazać paragon potwierdzający dokonanie zakupów w sklepach Tesco Supermarket.

Ponadto w specjalnych punktach, które znajdują się w największych pasażach handlowych, sieć oferuje kompleksowe usługi finansowe, między innymi możliwość wykupu ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenia samochodowego, ubezpieczenia mieszkania. Co więcej, zapłacimy w nich w wygodny sposób rachunki oraz dokonamy przekazów pieniężnych.

Tesco Supermarket umożliwia swoim klientom korzystanie z atrakcyjnych promocji, rabatów i zniżek w ramach specjalnego programu Tesco CLUBCARD. Aby do niego dołączyć, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy w sklepie lub w formie online. Następnie trzeba odebrać kartę potwierdzającą członkostwo i już można cieszyć się dostępem do wszystkich atrakcyjnych promocji!

Natomiast ci, którzy nie lubią robić zakupów tradycyjnie, koniecznie powinni odwiedzić stronę internetową sklepów Tesco Supermarket. Za jej pośrednictwem można dokonać zakupów bez konieczności wychodzenia z domu – w prosty i niezwykle komfortowy sposób. Wystarczy tylko sprawdzić, czy sklep Tesco Supermarket umożliwia dostawę zakupów do danej miejscowości.


Tesco Supermarket – gazetka pełna niespodzianek

Wydawana przez Tesco Supermarket gazetka jest źródłem informacji o aktualnych promocjach. Dzięki niej możemy z wyprzedzeniem zaplanować zakupy i dokonać ich w jeszcze bardziej korzystnych cenach. Oferowana przez Tesco Supermarket gazetka dostępna jest zarówno w pasażach handlowych, jak i na stronie internetowej sklepu, co pozwala w wygodny sposób sprawdzić aktualne promocje. Ponadto tworzona przez Tesco Supermarket gazetka, która dostępna jest w formie online, może zostać przez nas pobrana w każdej chwili na telefon lub na dowolne urządzenie mobilne. Więcej informacji o bieżących promocjach możemy też uzyskać, jeśli zainstalujemy wyjątkowo praktyczną aplikację goodie. Dzięki niej z pewnością nie ominie nas żadna okazja cenowa!