Ponad 50 lat doświadczenia, 567 sklepów w 33 krajach. Sklep Terranova niezaprzeczalnie podbija świat, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Ta marka odzieżowa zyskała uznanie i stała się jedną z ulubionych i najczęściej wybieranych. A wszystko zaczęło się w Rimmini, włoskim mieście, gdzie w 1988 roku został założony pierwszy punkt.
Obecnie Terranova sklepy można spotkać w każdym większym mieście, a marka oferuje także zakupy online. Terranova w Polsce działa od 2001 roku i zyskała ogromną przychylność młodszej grupy klientów. Warto jednak wiedzieć, że Terranova sklep to nie tylko codzienne, młodzieżowe linie. Oferta jest znacznie szersza.


Terranova sklep dla wszystkich

Terranova to sklep posiadający artykuły dla wszystkich. Zaopatrzą się w nim zarówno nastolatki, jak i dorosłe kobiety. Szeroki wybór najmodniejszych topów znajduje się tuż obok klasycznych koszul, a romantyczne i zwiewne sukienki obok spódnic o ołówkowym kroju, idealnych do pracy. Do tego mnóstwo dodatków, które każdej stylizacji nadadzą wyjątkowy charakter.
W ofercie sieci Terranova Polska znajdują się także ubrania męskie, a także przeznaczone dla dzieci w wieku od 10 lat. To sprawia, że Terranova to sklep dla wszystkich, w którym każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Wszystkie produkty są w przystępnych cenach, a ogłaszane przez sklep Terranova promocje jeszcze bardziej uatrakcyjniają zakupy.


Terranova online – zakupy przez Internet

Na oficjalnej stronie sklepu możesz zrobić zakupy online. Jest to wygodny sposób na zapoznanie się z całą ofertą i znalezienie tego, co naprawdę Ci się spodoba. Wybór jest równie duży jak w sklepie. Układ sklepu internetowego jest bardzo intuicyjny. Artykuły są podzielone na kategorie, z których łatwo wybierać. Każde ubranie może być dostępne w innym kolorze, możesz także wybrać rozmiar.
Oczywiście Terranova online umożliwia bezproblemowe zwrócenie towarów. Jeśli okaże się, że ubrania na Ciebie nie pasują albo po prostu jednak się rozmyśliłeś, możesz je łatwo oddać i natychmiast otrzymać zwrot środków na kartę.


Terranova: promocje w sklepie

Warto śledzić Terranova promocje. Przeceny są bardzo duże, nierzadko sięgają 50 lub 70%. To sprawia, że możesz upolować w sklepie wyjątkowe rzeczy za atrakcyjną cenę. Nawet najbardziej eleganckie sukienki czy spódnice możesz kupić naprawdę tanio. W sklepie Terranova promocje obejmują zarówno ubrania damskie, jak i męskie. Wyprzedażom podlegają kolekcje po sezonie, jak i w jego trakcie.
Terranova newsletter zawiera informacje o wszystkich promocjach. Możesz się o nich dowiedzieć także na stronie goodie.pl lub z aplikacji mobilnej. Tutaj sprawdzisz aktualne oferty i poznasz Terranova newsletter, by później błyskawicznie odszukać je w sklepie Terranova Polska lub robiąc zakupy online na stronie Terranova.