Terpiłowskitylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Terpiłowski

Przepraszamy. Terpiłowski nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Terpiłowski to firma rodzinna, której tradycje sięgają 1935 roku, kiedy to dziadek dzisiejszego współwłaściciela firmy, Jan Terpiłowski, otworzył koncesjonowane sklepy w Brześciu nad Bugiem i Kamieniu Litewskim. Natomiast od wielu lat nowoczesne salony jubilerskie marki Terpiłowski są wizytówką Szczecina. W asortymencie Terpiłowski znajdziemy ogromny wybór zegarków szwajcarskich oraz biżuterię ze złota, srebra, bursztynu, pereł i wielu innych szlachetnych materiałów, kamieni i kruszców. Kupimy tu też zegarki takich marek, jak: Longines, Frederique Constant, Tissot, Certina, Adriatica, Calvin Klein, Doxa, Casio, Skagen, Vostock, Orient. W Terpiłowski możemy liczyć na pomoc profesjonalnych doradców. Udzielają oni wyczerpujących informacji, wskazówek i pomagają wybrać to, czego potrzebujemy.

Terpiłowski kocha kolczyki

W Terpiłowski kolczyki to ponad 200 różnych modeli. Są tu kolczyki w formie serc, kłódek, roślin i wielu, wielu innych. Większość z nich zaskoczy każdego swoją oryginalnością. Poza tym w Terpiłowski kolczyki to też perły oraz m.in. efektowne, modne kolczyki przekładane przez ucho. Co tu dużo mówić, wszystkie modele przepięknie się prezentują. A jeżeli chodzi o materiał, to w Terpiłowski kolczyki są zarówno złote jak i srebrne, dostępne w różnych próbach. Tylko w Terpiłowski kolczyki znajdzie każda kobieta, niezależnie od tego, na jaką okazję ich potrzebuje. Bez wątpienia łatwo wybrać coś zarówno na spotkanie z przyjaciółką, jak też na wystawne przyjęcie.

Ozdoby na nadgarstki

Terpiłowski oferuje też wiele ciekawych bransoletek. Każda z kobiet odnajdzie tu coś dla siebie, bowiem w Terpiłowski bransoletki są zarówno skórzane, jak i sznurowane, kolorowe, srebrne i złote. Warto także docenić Terpiłowski bransoletki za fantastyczne, oryginalne zapięcia. Czy jest ktoś, kto może przejść obojętnie obok takiej stylowej biżuterii? Warto też wiedzieć, że Terpiłowski przygotował dla swoich klientów kompendia wiedzy. Firma podpowiada na przykład jak wybrać odpowiednią bransoletkę, przy uwzględnieniu m.in. obwodu nadgarstka.

Moc promocji w Terpiłowski

W Terpiłowski promocje to pojawiają się często. Nie wierzycie? Tylko tu znacznie taniej dostaniemy różne produkty marki Pandora. Co więcej, w Terpiłowski promocje obejmują również ponad 200 modeli zegarów różnych producentów. Za niektóre z nich zapłacimy nawet 200 zł mniej. Poza tym Terpiłowski ma na swojej stronie internetowej dwa kody rabatowe, dzięki którym zaoszczędzimy na zakupach. I tak kod „Pandora” da nam rabat w wysokości 8% na przepiękną i modną biżuterię srebrną marki Pandora, natomiast kod „Adriatica” to rabat 12% na zegarki marki Adriatica. Warto też zwrócić uwagę na zimową wyprzedaż biżuterii Pandora. Wybrane modele otrzymamy nawet za połowę ceny. Wszystkie nowości i zniżki w Terpiłowski najlepiej śledzić za pomocą aplikacji goodie. Wówczas nie przegapimy żadnej okazji! Zakupy z goodie są proste!