Telepizza to sieć restauracji typu casual dining z pizzą. Telepizza została założona przez Leopolda Fernandeza Pujals w Hiszpanii, Madrycie w 1987 roku. Obecnie Telepizza posiada 1400 sklepów na całym świecie między innymi w: Hiszpanii, Chile, Portugalii, Kolumbii, Rosji, Peru, Polsce i wielu innych, zatrudnia przy tym 25000 pracowników. Poza pysznymi klasycznymi jak i nietypowymi smakami pizzy, w Telepizza klienci znajdą też makarony, sałatki, crunchy chicken i wiele innych. W lokalu Telepizza menu jest bardzo interesujące.


Telepizza Warszawa

Telepizza Warszawa był pierwszym lokalem powstałym w Polsce w ramach tej sieciówki. To było w 1992 roku przy ulicy Prostej. Telepizza w dalszym ciągu rozwija i rozszerza swoją działalność w naszym kraju na coraz to nowsze miasta, obecnych jest już 120 restauracji, dzięki wprowadzeniu franczyzy w 2001 roku.


Telepizza menu

Na hasło Telepizza menu cieknie Wam ślinka? Teelepizza do przygotowania swoich dań wykorzystuje wyłącznie naturalne składniki. Umiejętne dobranie składników połączone z sekretną recepturą Telepizzy sprawiają, że ciasto jest tak wyjątkowe. Wyróżnia się brakiem sztucznych ulepszaczy czy konserwantów. Wyrabiane jest wyłącznie ręcznie, przy zachowaniu specjalnych procedur. Aby ciasto zamieniło się w pizzę, potrzebne są starannie dobrane składniki takie jak: pomidorowy sos ziołowy, bez konserwantów i sztucznych barwników, pyszne warzywa i mięsa, sery. Wszystko po to, aby w Telepizza menu dostarczyło klientowi jak najwięcej radości.


Telepizza promocje

Jeżeli akurat i nie masz ochoty nigdzie wychodzić, dzięki Telepizzy możesz zamówić pizzę z darmowym dowozem gdziekolwiek jesteś, w pracy, na spotkaniu czy imprezie lub w każde inne miejsce, które sobie wybierzesz. Dodatkowo w Telepizzy zawsze możesz skorzystać z szerokiego wyboru promocji jak na przykład: Telepizza 3 za 1,-50% na wszystkie pizze, 2 za 1 + sos gratis (kupując dowolną pizzę, drugą takiej samej wielkości i z taką sama ilością składników, razem z sosem dostaniesz gratis), duża pizza do 4 składników za 24,90zł. Wszystkie te w Telepizza promocje oraz wiele innych możesz znaleźć na stronie internetowej. Ceny mogą różnić się w zależności, czy pójdziesz do lokalu Telepizza Sosnowiec czy do innych.


Telepizza Olsztyn

Dodatkowo jeżeli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami oraz nowymi ofertami w Telepizza, koniecznie powinieneś zainstalować naszą aplikację goodie lub odwiedzić naszą stronę internetową www.goodie.pl, gdzie znajdziesz wszystkie informacje o zniżkach, a dzięki włączonym powiadomieniom i zaznaczeniu Telepizzy w obserwowanych zawsze dowiesz się pierwszy o wszystkich tych ofertach na przykład w Telepizza Olsztyn czy Telepizza Sosnowiec. Aplikacja jest dostępna na telefony komórkowe z systemem iOS lub systemem Android.

Już teraz skorzystaj z promocji Telepizza 3 in 1.