Telakces.comtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Telakces.comFirma Telakces.com Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku już od 2011 roku. Jest to jedna z pierwszych, a obecnie największa firma na rynku GSM. W ramach Telakces.com działa wiele prestiżowych sklepów z produktami z kategorii GSM. Najczęściej można je znaleźć w dużych i renomowanych galeriach handlowych takich, jak Telakces Manufaktura w Łodzi. Za spółkę Telakces.com odpowiadają Tomasz Misiak, Grażyna Piotrowska-Oliwa, Mariusz Raduszewski i Sławomir Skowronek. Dzięki doświadczeniu na różnym polu zawodowym, spółka od samego początku istnienia jest uznawana za lidera na rynku akcesoriów GSM i z roku na rok prowadzi coraz większą ekspansję, w tym także na rynki zagraniczne. Obecnie w ramach franczyzowej sieci Telakces.com działa aż 150 sklepów na terenie całej Polski. A do tego dostępny jest też Telakces sklep online. Oprócz popularnego sklepu stacjonarnego Telakces Manufaktura, bardzo chętnie odwiedzane są też sklepy i stoiska w Warszawie, Krakowie czy Poznaniu, ponieważ w tych miastach jest ich relatywnie najwięcej. Warto wiedzieć, że od sierpnia 2014 roku Telakces.com jest strategicznym partnerem firmy Virgin Mobile.

Promocyjne ceny w TelakcesTelakces.com oferuje produkty bardzo wysokiej jakości do praktycznie każdego telefonu komórkowego i smartfona dostępnego na polskim rynku. Produkty i akcesoria GSM od Telakces.com można z powodzeniem znaleźć w centrach handlowych takich, jak Telakces Manufaktura, w których dostępne są sezonowe przeceny. Jednak można też znaleźć akcesoria w dobrych cenach w Telakces allegro na koncie sklepu. Jeśli jednak chcemy znać wszystkie promocje firmy, obojętnie czy dotyczą one stacjonarnych sklepów takich, jak Telakces Manufaktura czy też dostępne są w Internecie na Telakces sklep online, warto śledzić tę markę w aplikacji mobilnej goodie albo na stronie internetowej goodie.pl. Wtedy jako pierwszy dowiesz się, co jest w promocji na Telakces.com czy też, w których sklepach partnerskich aktualnie prowadzona jest jakaś akcja promocyjna.

Co można kupić w Telakces.comPrzede wszystkim oferta w poszczególnych sklepach Telakces.com może się różnić, ponieważ sklepy partnerskie w ramach sieci franczyzowej mogą oferować mniej produktów. Dostępne jest też Telakces allegro, dla klientów, którzy lubią robić zakupy online. W sklepach firmowych takich, jak Telakces Manufaktura, klienci mają możliwość kupić wszystkie akcesoria GSM potrzebne do tego, aby móc używać telefonu albo też chronić go przed uszkodzeniami. W Telakces.com kupuje wiele osób, ponieważ tylko w Telakces etui na telefon mogą przymierzyć, potrzymać w ręce i zdecydować czy im odpowiada. Jest to ogromna zaleta tego sklepu. Jednak oprócz Telakces etui sklepy te sprzedają również ochronne szybki na ekrany smartfonów. Dostępne są też ładowarki i przejściówki do telefonów czy kable USB. W Telakces.com można też kupić uchwyty samochodowe, słuchawki czy tak popularne ostatnio powerbanki.