Teatr Bajtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

TeatrTeatr Baj powstał w 1928 roku na warszawskiej Pradze i jest najstarszym teatrem lalek dla dzieci w Polsce. Jego dorobek artystyczny obejmuje 167 premier, a nic nie wskazuje na to, aby kiedykolwiek miał skończyć swoją działalność. Proponowany przez Teatr Baj repertuar obejmuje przede wszystkim przedstawienia dla młodszych widzów, którzy są nimi wręcz zachwyceni.


Teatr Baj – cofnij się do krainy dzieciństwa

Oczywiście również osoby dorosłe mogą przyjść na spektakl – choćby ze swoim dzieckiem. Teatr Baj repertuar ma bardzo zróżnicowany – obejmuje on zarówno klasyczne przedstawienia, jak Emil z Lonnebergi, jak i współczesne, aktualne sztuki. Dzięki temu Teatr Baj prezentuje zarówno opowieści, które są ponadczasowe, jak i związane ściśle ze współczesnym światem. Same spektakle to jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania Teatr Baj.

Program edukacyjny „teatr – wiem co to”, adresowany jest do dzieci od piątego roku życia. Podczas tematycznych spotkań uczestnicy nie tylko zdobywają podstawową wiedzę o teatrze, ale mają możliwość „dotknięcia teatru”, poznawania go przez działanie. „Zabajowisko” to organizowane przez Teatr Baj warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży, a „Praska dorożka teatralna” jest unikatowym, mobilnym teatrem, który w okresie wakacyjnym odwiedza praskie podwórka.

Ponadto Teatr Baj prowadzi osobne warsztaty dla nauczycieli i animatorów kultury. Zdobytą tam wiedzę można wykorzystać w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Jak więc widać jest to miejsce, które nie tylko zapewnia rozrywkę, ale również edukuje i rozwija.


Teatr Baj repertuar dla różnych grup wiekowych

Aby rodzicom i opiekunom grup dzieci łatwiej było dopasować przedstawienie do wieku podopiecznych, Teatr Baj repertuar podzielił na kategorie wiekowe – najmłodsza zaczyna się już od 3-go roku życia, najstarsza to 12-latki. Dokładne informacje o przedstawieniach znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej teatru. Idąc z duchem czasu, Teatr Baj umożliwia nabycie biletów online na wybrany spektakl.


Teatr Baj rabaty na spektakle

Choć ceny za bilety na przedstawienia teatru są bardzo przystępne, Teatr Baj rabaty przyznaje dla większych grup. Mogą być one także ogłoszone dla każdego, np. z okazji Dnia Dziecka. Jeśli nie chcesz przegapić żadnej okazji do tańszego zakupu biletu, skorzystaj z możliwości, jaką daje Ci aplikacja goodie. Jest on bezpłatna, a po jej pobraniu na smartfona ustaw lokalizację na Warszawę. Jeśli Teatr Baj ogłosi rabaty lub zniżki, goodie pokaże Ci to. Możesz też wpisać Teatr Baj do wbudowanej wyszukiwarki, aby sprawdzić, czy nie ma aktualnie jakiś trwających promocji.

Pobierz goodie już dzisiaj i zobacz, jak możesz dzięki tej aplikacji odwiedzić taniej Teatr Baj. Ciesz się teatrem wraz ze swoimi dziećmi za mniejsze pieniądze!