Takko Fashiontylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Takko Fashion

Przepraszamy. Takko Fashion nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.

Marka Takko Fashion pojawiła się w Polsce w 2013 roku. Jednak Takko Fashion istnieje już od 1982 roku. Została założona w Niemczech jako firma Modea. Na początku swojego istnienia Takko Fashion prowadziła sklepy tylko na terenie Niemiec, ale w 2000 roku otwarty został pierwszy sklep zagraniczny – w Austrii. Dzisiaj Takko Fashion sklepy można znaleźć w wielu galeriach handlowych jako osobne butiki. Obecnie marka Takko Fashion posiada aż 1900 sklepów w 16 krajach i ciągle się rozwija. Dzięki szybkiemu rozwojowi i wielu powracającym klientom uznaje się Takko Fashion za najlepszą markę odzieżową w Europie.

Takko Fashion gazetka

W Takko Fashion można znaleźć ubrania i dodatki dla całej rodziny. Takko Fashion sklepy oferują modne, ale tanie ubrania, które mimo to zachowują dobrą jakość. Każdy sklep Takko Fashion wygląda podobnie, aby kliencie nie mieli problemów z poruszaniem się po nich czy też znalezieniem poszukiwanego produktu. Wydawana jest też Takko Fashion gazetka, która informuje o pojawieniu się w sklepach nowych kolekcji czy też o aktualnych promocjach.

Oferta promocyjna – Takko Fashion promocje

Choć ideą marki jest, aby Takko Fashion sklepy oferowały odzież w przystępnych dla wszystkich cenach, to nawet tu można liczyć na dodatkowe zniżki. Warto śledzić Takko Fashion gazetkę, która informuje o nowościach i okazyjnych cenach. Można znaleźć też sklep Takko Fashion online, gdzie również będą zawarte informacje o planowych promocjach i wyprzedażach. Jednak znacznie wygodniejszym sposobem jest pobranie aplikacji mobilnej goodie i dodanie Takko Fashion do listy ulubionych sklepów. Dzięki temu otrzymamy powiadomienie, kiedy tylko wystartują w Takko Fashion promocje. Goodie to Takko Fashion gazetka, oferta sklepów stacjonarnych i Takko Fashion online w jednym miejscu. Dzięki temu żadna cenowa okazja nie umknie Twojej uwadze.

Odzież dla każdego

W swoich sklepach Takko Fashion oferuje przede wszystkim odzież w stylu casual, czyli idealną na co dzień. Bez trudu można znaleźć w Takko Fashion odzież dla każdego członka rodziny. Dostępne są ubranka dla niemowląt, dzieci, nastolatków oraz dla dorosłych. W Takko Fashion z powodzeniem można skompletować całą garderobę. Znajdziemy tu odzież sezonową, jak choćby ciepłe okrycia wierzchnie, ale też bieliznę czy ubrania z linii basic, jak dżinsy, t-shirty, koszulki i swetry. Z pewnością wielu klientów Takko Fashion ucieszy bardzo duża rozpiętość rozmiarówki ubrań, ponieważ w modzie damskiej są dostępne rozmiary od 6 do 54, a odzież dla mężczyzn to ubrania w rozmiarach od S do XXXL.

Pobierz aplikację goodie i bądź na bieżąco ze wszystkimi w Takko Fashion nowościami i promocjami. Z goodie zakupy będą jeszcze przyjemniejsze.