Szkoła Tańców Afrykańskich Uangatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Szkoła Tańców Afrykańskich UangaSzkoła tańców afrykańskich Uanga została powołana w celu szerzenia wiedzy o rytmach, muzyce i tańcach pochodzących z Afryki. Afro dance to taniec o wielu odmianach i stylach, mający bogatą i ciekawą historię – w zależności od położenia geograficznego i czasu przybierał zróżnicowane formy. Afro dance nadał początek wielu innym odmianom tańca, a rytmy wygrywane na bębnach dały początek niezliczonym odmianom muzycznym na całym świecie.

Szkoła tańców afrykańskich Uanga – co ma do zaoferowania?Szkoła tańca to różnorodny program zajęć. Nie tylko nauka tańca, ale również organizacja warsztatów bębniarskich, granie koncertów, kreowanie eventów multikulturowych. W ten sposób szkoła tańców afrykańskich Uanga chce pokazać różnorodność kultury z Czarnego Lądu. Lekcje tańca Afro Dance, przy tradycyjnych bębnach, prowadzone są przez najlepszych afrykańskich instruktorów, współpracujących z fundacją African Roots, stojącą za tą szkołą. Szkoła tańca zatrudnia także profesjonalnych tancerzy i doświadczonych instruktorów, mających dużą wiedzę na temat rodzajów tańców afrykańskich. Szkoła tańców afrykańskich Uanga oferuje także organizację różnego rodzaju eventów: firmowych, integracyjnych, itp. Eventy prowadzone są oczywiście w stylu afrykańskim. Wśród propozycji tego typu, jakie ma szkoła tańców afrykańskich Uanga, znajdują się między innymi Team Building z bębnami i tańcem czy warsztaty gry na bębnach djembe. Nauka gry na bębnach integruje, rozluźnia atmosferę, redukuje stres i jednoczy.

Szkoła tańców afrykańskich Uanga – propozycja warta rozważeniaSzkoła tańców afrykańskich Uanga posiada swoją oficjalną witrynę w sieci, gdzie możesz zapoznać się z jej pełną ofertą i programem. A ponieważ nauka tańca to tylko jedna z jej propozycji, każdy może znaleźć tu coś dla siebie. Gra na djembe? Warsztaty z dziećmi? Program spalania kalorii po świętach? Ta szkoła tańca posiada atrakcje dla każdego i dla każdej grupy wiekowej. Oczywiście za swoje usługi szkoła tańców afrykańskich Uanga pobiera opłaty, jednak ceny są tak przystępne, że stać na jej usługi każdego. Ponadto od czasu do czasu szkoła tańca Uanga organizuje różnego rodzaju promocje, dzięki którym cennik staje się jeszcze bardziej przyjazny. Poinformuje Cię o nich goodie.

Goodie – wszystkie promocje w Twoim zasięguGoodie to niewielka aplikacja, którą możesz w dowolnej chwili pobrać i zainstalować na swoim smartfonie. Po ustawieniu lokalizacji na Warszawę dowiesz się zawsze, czy szkoła tańców afrykańskich Uanga ma jakieś promocje, dzięki którym możesz zapłacić taniej za zajęcia lub warsztaty. Jeśli tylko szkoła tańca będzie mieć również inne ciekawe oferty, zobaczysz to dzięki goodie. Szkoła tańców afrykańskich Uanga to miejsce wyjątkowe, z którego usług warto skorzystać. Goodie umożliwi Ci to za mniejsze niż normalnie pieniądze. Wypróbuj teraz!