Szkla.com

Cashback

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Cashback do 1%

Szkla.com

Ups! W tej chwili nie mamy aktywnych okazji. Możesz nadal robić zakupy online i odbierać cashback.Szkla.com to jedna z najbardziej znanych polskich firm, która odniosła sukces nie tylko w kraju, ale również za granicą. Szkla.com S.A. to firma założona w 2004 roku, która doskonale wykorzystała niszę, jaką w owym czasie były soczewki kontaktowe. Obecnie Szkla.com to lider w branży soczewek kontaktowych i okularów nie tylko w skali kraju, ale w skali Europy Środkowo-Wschodniej. Do tego Szkla.com S.A. kontrolują największe sklepy z produktami optycznymi na Litwie, Czechach, Słowenii i na Węgrzech. Planowana jest ekspansja na inne rynki zagraniczne. Można więc mówić o gigantycznym sukcesie firmy, która posiada wyłącznie polski kapitał.

Szkla.com prowadzą sprzedaż nie tylko przez sklep internetowy. Soczewki można kupić lub odebrać w partnerskich salonach optycznych, zlokalizowanych w dużych miastach na terenie całego kraju. Obecnie firma Szkla.com może poszczycić się gronem 100 tysięcy klientów, którzy do wyboru mają szkła kontaktowe najlepszych marek na świecie. Warto wiedzieć, że firma Szkla.com rabat lojalnościowy oferuje w wysokości nawet 10%, co przy i tak optymalnych cenach soczewek sprawia, że klientów powracających do sklepów przybywa.


Rabaty, promocje i program lojalnościowy

Szkla.com rabat można znaleźć na wiele produktów z oferty firmy. Jednak, aby śledzić bieżące promocje, warto skorzystać na przykład ze strony goodie.pl albo jej mobilnego odpowiednika – aplikacji goodie. W ten sposób można dostać powiadomienie od marki, że na stronie sklepu internetowego Szkla.com rabat właśnie się pojawił i jest do wykorzystania – na przykład kwotowy rabat na zakup okularów albo -10% na zamawiane soczewki. Firma prowadzi też własny program lojalnościowy. Szkla.com rabat oferują w wysokości do 10%. Aby wziąć udział w programie, wystarczy złożyć zamówienie. Punkty w programie lojalnościowym będą naliczane od każdego zakupu. Można też zdobywać punkty w programie lojalnościowym Szkla.com przez polecanie sklepu znajomym, którzy dokonają w nim zakupów.


Oferta, która wyróżnia markę

W ofercie Szkla.com można znaleźć soczewki kontaktowe, płyny do ich pielęgnacji, pojemniki do przechowywania czy okulary korekcyjne albo okulary przeciwsłoneczne. Na stanie magazynowym na okrągło jest ponad 4 miliony soczewek kontaktowych, co zapewnia bardzo szybką realizację każdego zamówienia. W Szkla.com można kupić soczewki renomowanych marek, jak np. Bausch&Lamb, Johnson&Johnson czy Zeiss. Bez trudu znajdziemy tu soczewki progresywne, soczewki sferyczne czy soczewki toryczne, nadające się także dla astygmatyków. W ofercie są najpopularniejsze soczewki, takie jak AquaView Toric, Acuvue Oasys czy Focus Dailies All Day Comfort. W sklepie Szkla.com można także dobierać soczewki pod kątem ilości dni, przez które chcemy używać jednej pary. Bardzo ciekawą opcją są też zestawy startowe dla osób, które po raz pierwszy będą kupowały dla siebie soczewki.