Świat Prasytylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Świat Prasy

Przepraszamy. Świat Prasy nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Świat Prasy to prężnie rozwijająca się sieć handlowa, która oferuje bardzo bogaty asortyment – wbrew nazwie nie tylko prasowy. Firma dysponuje obecnie ponad 240 salonikami prasowymi. W punktach marki Świat Prasy znaleźć możemy również takie produkty jak książki, artykuły tytoniowe, zabawki, doładowania telefonów, a także słodycze. Na tę chwilę firma jest jednym z najbardziej liczących się punktów sprzedaży prasy w Polsce. W związku z tym Świat Prasy, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, rozszerza swój asortyment, oferując możliwość opłacenia rachunków i rejestracji zestawów startowych wszystkich operatorów sieci komórkowych.


Świat Prasy – bogata oferta

Sieci Świat Prasy w żadnym wypadku nie można utożsamiać ze zwykłym kioskiem. W każdym z punktów klient ma możliwość dokładnego obejrzenia dobrze wyeksponowanych, najbardziej poczytnych tytułów prasowych i pozycji książkowych. Pracownicy salonów Świat Prasy dbają o codzienne uzupełnienie nowych numerów prasowych. Natomiast w przypadku książek z pewnością doradzą, którą pozycję warto wybrać. W każdym z punktów odnaleźć można nie tylko bestsellery książkowe, ale również nowości wydawnicze. Świat Prasy oferuje prasę codzienną, branżową i specjalistyczną. Co więcej, sieć proponuje także czasopisma przeznaczone dla najmłodszych klientów, zapewniające dzieciom mnóstwo dobrej zabawy, będące świetną alternatywa chociażby dla gier komputerowych i telewizji.

Świat Prasy umożliwia ponadto zakup artykułów papierniczych bardzo dobrej jakości i w atrakcyjnych cenach, co pozwala skompletować asortyment szkolny i biurowy w łatwy i szybki sposób. Firma – dostosowując się do potrzeb klientów – oferuje też możliwość zakupu artykułów tytoniowych oraz drobnych artykułów spożywczych, takich jak napoje i słodycze. Tak bogata oferta sprawia, że Świat Prasy staje się miejscem, które bez cienia wątpliwości warto odwiedzić np. przed podróżą, gdyż bez problemu zaopatrzymy się w nim we wszystko to, co może okazać się przydatne w czasie drogi. W wielu salonikach znajdują się punkty kolektury Lotto. Można w nich nabyć też różnego rodzaju zdrapki, w związku z tym każdy miłośnik loterii znajdzie tutaj coś dla siebie. Warto jeszcze raz podkreślić, że Świat Prasy cechuje się nowoczesnym i przejrzystym wyglądem punków sprzedaży. Sieć Świat Prasy gwarantuje również miłą i rzetelną obsługę.


Świat Prasy – promocje

Oferowane przez sieć Świat Prasy promocje są bardzo atrakcyjne. Podczas trwania akcji promocyjnych można skorzystać z kodów rabatowych obowiązujących przy dokonywaniu zakupów za określoną kwotę, które znacząco obniżają cenę wybranych artykułów. W punktach Świat Prasy promocje pojawiają się bardzo często, także np. przed świętami. Dzięki temu możemy sprawić komuś atrakcyjny prezent w zaskakująco niskiej cenie. Proponowane przez Świat Prasy promocje najczęściej dotyczą książek, choć niekiedy obejmują też zabawki oraz artykuły papiernicze. Aby być na bieżąco z pojawiającymi się zniżkami, warto zainstalować w telefonie aplikację goodie. Pozwala ona na wygodne śledzenie punktów, w których pojawią się obowiązujące w salonach sieci Świat Prasy promocje. Warto odwiedzić Świat Prasy już dziś!