Sushi Studiotylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Sushi Studio

Przepraszamy. Sushi Studio nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Sushi to tradycyjna japońska potrawa, która w Polsce z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Warto po nią sięgać nie bez powodu – w końcu Japończycy są znani ze swojej długowieczności! Sushi robione jest na bazie takich składników jak m.in. ryż, warzywa, grzyby, wodorosty, owoce morza i oczywiście ryby. Stanowi ono bogatą skarbnicę witamin i minerałów, a do tego jest cennym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Sushi Studio – raj dla “sushiżerców”Sushi musi być dobre i przygotowane zgodnie ze sztuką. Warto więc sięgać po to danie w miejscach sprawdzonych, polecanych przez innych i cieszących się nienaganną opinią. Takie właśnie jest Sushi Studio, które serwuje swoim klientom dania najwyższej jakości. Szefowie kuchni w Sushi Studio starannie dobierają poszczególne składniki, tworząc dzięki temu potrawy, które charakteryzują się wyjątkowo pysznym smakiem i niebanalnym wyglądem – na długo pozostają one w pamięci konsumentów! Kucharze nie spoczywają na laurach – przez cały czas biorą udział w szkoleniach, by móc szlifować swoje umiejętności i przy okazji odkrywać nowe smaki oraz zaskakujące połączenia, które później zaserwują w Sushi Studio.

Dania muszą być przyrządzane na bieżąco – wiedzą o tym w Sushi Studio!Sushi musi być świeże i przygotowywane na bieżąco! Robi się je przecież z gotowanego ryżu, który jest zaprawiany octem ryżowym, oraz różnych dodatków, m.in. surowych kawałków ryb, owoców morza, warzyw, grzybów, wodorostów nori, tofu itp. W Sushi Studio, jak na dobrą japońską restaurację przystało, każde danie jest tworzone dopiero po złożeniu zamówienia przez klienta. Dzięki temu cechuje je świeżość i zarazem najwyższa jakość. Sushi Studio nie chodzi na skróty i nie uznaje kompromisów w kwestii jakości serwowanych dań i obsługi.

Nie wiesz, co wybrać? Ekipa Sushi Studio chętnie Ci pomoże!Ludzie często unikają kosztowania nieznanych dań, bo nie wiedzą, czego się spodziewać. W stworzonym przez Sushi Studio menu wszystko jest dobrze opisane, ale każdy klient zawsze może zadać pracownikom nurtujące go pytania. Omówią oni po kolei dania znajdujące się w oferowanym przez Sushi Studio menu i postarają się polecić to, które przypadnie mu do gustu najbardziej.
W przygotowanym przez Sushi Studio menu znajdziesz też wiele zdjęć potraw, które są tu podawane. Dzięki temu osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z japońską kuchnią wiedzą, co dostaną na talerzu. Odwiedzając restaurację i przeglądając podane w Sushi Studio menu propozycje, zawsze możesz dopytać o organizowane tu akcje promocyjne. Jeśli jednak chcesz zapoznać się z nimi wcześniej, możesz sprawdzić oferowane przez Sushi Studio promocje dzięki aplikacji goodie. Gdy pojawią się w Sushi Studio promocje jakiegokolwiek rodzaju, zostaniesz o tym niezwłocznie poinformowany i żadna cenowa okazja Ci nie umknie!
Sushi Studio oferuje też dostawę swoich fantastycznych dań do domu. Możesz więc się cieszyć się ich smakiem z Sushi Studio zawsze, kiedy tylko chcesz i gdzie chcesz!