Sushi Bar Plac Unii 1tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Sushi Bar Plac Unii 1Masz ochotę na szybkie, pożywne danie? Spróbuj wspaniałego sushi. Jeśli przebywasz w Warszawie, dobrze udać się do Sushi Bar Plac Unii. Wbrew nazwie, możesz tu zjeść nie tylko sushi, ale również wiele innych, smakowitych potraw rodem z Kraju Wschodzącego Słońca. Dowiedz się, co ma do zaoferowania Sushi Bar Plac Unii.

Kuchnia japońska nasyci każdego

Sushi Bar Plac Unii Lubelskiej to miejsce, w którym menu zawiera potrawy, takie jak: sushi, futo maki, nigiri, sałatki, a także rolki. Można tu zajrzeć zarówno po to, aby zaspokoić mały głód, jak i spożyć pełen obiad. W lokalu Sushi Bar Plac Unii Lubelskiej menu ma także specjalne zestawy lunchowe – w każdym znajduje się gorąca zupa miso, imbir, wasabi, pałeczki oraz sos sojowy. To idealne rozwiązanie, jeśli pracujesz i nie masz czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków. Taki zestaw od Sushi Bar Plac Unii doda Ci skutecznie sił i energii do pracy. W dodatku nie musisz nawet przychodzić tam osobiście. Sushi Bar Plac Unii Lubelskiej oferuje dostawę prosto do Twoich drzwi. Czy jesteś w biurze, magazynie czy domowym zaciszu, możesz wypełnić żołądek wspaniałymi, egzotycznymi potrawami. Opcja dowozu dotyczy nie tylko lunchów – obejmuje całe oferowane przez Sushi Bar Plac Unii Lubelskiej menu.

Zestawy od Sushi Bar Plac Unii – solidne posiłki dla każdego

Oprócz zestawów lunchowych, Sushi Bar Plac Unii Lubelskiej oferuje również te obiadowe. Wybór jest tak szeroki, że dosłownie każdy znajdzie coś dla siebie, a niezależnie od osobistych preferencji – wszystkie dania od Sushi Bar Plac Unii są niezwykle sycące i zaspokoją na długo głód. W oferowanych przez Sushi Bar Plac Unii Lubelskiej znajdują się między innymi Small Vegan Set (8 szt. wegańskich maków), Mix Set (california maki z siekanym tuńczykiem 8 szt., sashimi łosoś, maślana , tuńczyk 9 szt., nigiri łosoś 3 szt., nigiri krewetka 2 szt.) czy Kinjiro special set (68 szt. różnego rodzaju nigiri). Te zestawy od Sushi Bar Plac Unii doskonale nadają się nie tylko na obiady, ale również na różnego rodzaju imprezy – zaczynając od przyjęć urodzinowych, kończąc na konferencjach, wernisażach, itp.

Potrawy w Sushi Bar Plac Unii taniej? To możliwe

Jeśli spodobała Ci się oferta Sushi Bar Plac Unii, mamy dla Ciebie ciekawe rozwiązanie, które pozwoli na tańsze zakupy smakowitych dań. To rozwiązanie nazywa się goodie. To aplikacja przeznaczona na smartfona, która poinformuje Cię, gdy pojawią się w sieci kody rabatowe Sushi Bar Plac Unii lub też bar ogłosi promocje bądź obniżki. Goodie jest bezpłatne – wypróbuj aplikację już dzisiaj i korzystaj z okazji!