Sumatratylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Sumatra

Przepraszamy. Sumatra nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Nawet w podróży trzeba wyglądać na człowieka z klasą, a równocześnie zapewnić sobie komfortowy sposób na transport bagażu. Dzięki sklepowi Sumatra możesz bez problemu pozwolić sobie na obie te rzeczy – oferowane przez tę markę wysokiej jakości walizki, plecaki oraz galanteria skórzana sprawią, że nawet podczas długich wojaży będziesz czuć się świetnie! Poznaj pełen asortyment Sumatra oraz dowiedz się, jak można zaoszczędzić na jego zakupie!


Sumatra – zawsze styl i solidność

Sumatra oferuje szeroki wybór walizek, plecaków, toreb na laptopy, plecaków na kółkach, teczek, a także galanterii skórzanej i dodatków takich jak parasole. Warto dodać, że oferowane przez Sumatra walizki mają różne rozmiary, a w kategorii tej znajdują się również kuferki podróżne, walizki kabinowe oraz kosmetyczki. Każdy produkt w ofercie wykonany jest z najlepszej jakości materiałów. Od momentu powstania w 1999 roku, Sumatra oferuje produkty takich uznanych na całym świecie marek, jak Samsonite, Puccini czy Roncato.

Oprócz tego w sklepie Sumatra znajdziesz dodatki pomyślane specjalnie pod kątem potrzeb podróżników – w tym akcesoria, takie jak kłódki na bagaż, identyfikatory adresowe, lampę książkową oraz bardzo pomysłowy pas ze schowkiem na pieniądze. Podczas dłuższych wojaży z pewnością docenisz ich praktyczność.

Dlatego możesz odwiedzić sklep Sumatra nie tylko wtedy, gdy szukasz walizki, ale również gdy interesują Cię akcesoria przeznaczone do dłuższej lub krótszej podróży.


Sumatra – inwestycja w wiele podróży!

Ponieważ sprzedawane przez Sumatra walizki wykonane są z najlepszych materiałów, każdy zakup jest inwestycją na wiele udanych podróży. Produkty najlepszych marek znane są ze swojej wytrzymałości i wieloletniego okresu eksploatacji. Ich ceny są dość przystępne, ale jeśli nie lubisz przepłacać, warto poznać sposób, aby zaoszczędzić podczas zakupu. Jaki? Od czasu do czasu organizowane są przez Sumatra promocje, dzięki którym za wysokiej jakości walizki czy galanterię skórzaną zapłacisz mniej. Jak się o nich dowiedzieć? Jest proste rozwiązanie i wcale nie musisz w tym celu zapisywać się do żadnego newslettera. Wystarczy pomocna aplikacja goodie, informująca o tym, kiedy zaczynają się w Sumatra promocje.


Jak działa goodie?

Jeśli interesują Cię znajdujące w ofercie Sumatra walizki lub też inne produkty, pobierz darmową aplikację goodie i zainstalują ją na swoim smartfonie, a następnie dodaj Sumatra do listy ulubionych sklepów. Dzięki temu zawsze, gdy Sumatra ogłosi wyprzedaż, promocję czy inne akcje rabatowe, natychmiast otrzymasz powiadomienie! Możesz też skorzystać ze strony internetowej goodie, która działa w taki sam sposób. Od teraz już nigdy nie przegapisz okazji do tańszych zakupów i żadna okazja nie umknie Ci sprzed nosa. Wypróbuj goodie i korzystaj ze zniżek!