Subway to lider wśród barów kanapkowych szybkiej obsługi. Punkty z charakterystycznym logo można spotkać w każdym większym mieście Polski. Subway w naszym kraju pojawił się w 2004 roku – pierwszy bar został otwarty na krakowskim rynku. Obecnie w Polsce znajduje się 48 lokali z ponad 42 tysięcy na całym świecie. Subway podbił serca smakoszy w 107 krajach.
A wszystko zaczęło się w 1965 roku, kiedy powstał niewielki bar w stanie Connecticut w USA. Od tej pory Subway przyciąga do siebie niezwykłymi kanapkami z wyjątkowymi dodatkami, które są zawsze świeże, robione na miejscu. Można je skomponować według własnego uznania, a codziennie inna oferowana przez Subway kanapka dnia to prawdziwy rarytas dla największych smakoszy.


Subway – kanapka dnia

Codziennie pojawia się inna, tworzona na miejscu przez Subway kanapka dnia. To świetny sposób na pokonanie głodu i to w przepyszny sposób. Oferowana w Subway kanapka dnia to codziennie inny smak. Kanapka składa się z mięsa, ryby lub pasty z awokado, a do tego masz wspaniałe, świeże dodatki i wyjątkowy sos. Co więcej, samodzielnie możesz dobrać wszystkie warzywa i zamienić sos na ten, który najbardziej Ci odpowiada. Subway daje możliwości stworzenia niezliczonej ilości kombinacji i połączeń, a każde z nich będzie wyjątkowo smaczne.


Subway – kupony rabatowe i promocje

Nie tylko oferowana przez Subway kanapka dnia jest dostępna w niższych cenach. Aby zamówić posiłek taniej, musisz mieć ważne w Subway kupony rabatowe, które obniżają cenę wybranych kanapek i zestawów. Możesz je otrzymać w różny sposób, jednak najszybciej znajdziesz przyjmowane w Subway kupony na stronie goodie.pl lub w aplikacji internetowej. To błyskawiczny sposób na dowiedzenie się, jakie promocje szykuje Subway i na jakie rabaty możesz liczyć.


Subway – oferta restauracji

Wydawane przez Subway kupony pozwalają Ci kupić taniej pojedyncze kanapki, ale też całe zestawy, w skład których wchodzi nie tylko kanapka i napój. W ofercie Subway możesz znaleźć także różnego rodzaju sałatki i wrapy. To idealne miejsce na lunch nawet dla osób będących na diecie. Wszystkie dania są zdrowe i stosunkowo niskokaloryczne, więc jak najszybciej poszukaj na goodie.pl informacji o promocjach w restauracji Subway.
Subway oferuje także catering. Możesz zamówić tutaj wyjątkowy zestaw mini kanapek i innych przegryzek, które świetnie sprawdzą się na każdej imprezie. To rozwiązanie nie tylko na mniej formalne okazje, bo w Subway znajdziesz również ofertę, która będzie pasowała do firmowych przyjęć. Catering Subway to najlepszy sposób na imprezę, możesz wybrać paterę kanapek o Twoich ulubionych smakach i z ulubionymi dodatkami. Wszystko świeże, smaczne i dowiezione na czas.