Studio Optyczne 44tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Studio Optyczne 44

Przepraszamy. Studio Optyczne 44 nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Studio Optyczne 44 to nazwa marki salonów optycznych, które szczególnie dobrze znane są na Śląsku. Główne salony optyczne to Studio Optyczne 44 Katowice w aż dwóch lokalizacjach i firmowy salon w Sosnowicu. Firma Studio Optyczne 44 istnieje od 2008 roku i z roku na rok sukcesywnie nie tylko zbiera nowe doświadczenie, ale też poszerza swoją wiedzę. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, którzy nie tylko chcą być trendy, ale też mieć idealnie dopasowane szkła korekcyjne czy soczewki, firma Studio Optyczne 44 co roku bierze udział w najważniejszych targach optycznych, które odbywają się w Paryżu i Mediolanie. Dzięki temu Studio Optyczne 44 opinie ma bardzo dobre w zakresie umiejętnego doboru szkieł czy kształtu oprawek do oczu. Od 2009 roku Studio Optyczne 44 jest autoryzowanym przedstawicielem marek z wysokiej półki takich, jak: Tag Hauer, Silhouette, Dita, Porsche Design, Dior czy Chanel. A także w tym samym roku marka Studio Optyczne 44 otrzymała tytuł Ambasadora Luksusu oraz członkostwo w bardzo renomowanym klubie Luxottica Prestige Club. Z kolei w 2016 Studio Optyczne 44 otrzymało nagrodę lidera w sprzedaży soczewek okularowych progresywnych od firmy Rodenstock.

Oferta promocyjna na okularySalony optyczne można znaleźć w trzech lokalizacjach: Studio Optyczne 44 Katowice w Centrum Handlowym 3 Stawy i na ul. Mariackiej. Trzecia lokalizacja to Studio Optyczne 44 Sosnowiec. W każdym z nich Studio Optyczne 44 ceny ma takie same, ale mogą zdarzyć się okazyjne promocje ze względu na przykład na rocznicę otwarcia tego punktu. Warto śledzić promocje dla wszystkich punktów i dla Studio Optyczne 44 Katowice, jak i dla salonu w Sosnowcu. Gdzie można sprawdzać na bieżąco nowe promocje w Studio Optyczne 44? Taką możliwość daje korzystanie z mobilnej aplikacji goodie albo też ze strony internetowej goodie.pl. Można po prostu dodać sobie markę Studio Optyczne 44 do śledzenia i sprawdzać, kiedy będzie niższa cena na upatrzone przez nas oprawki. Ponieważ salony te oferują tylko najlepsze oprawki, to Studio Optyczne 44 ceny może mieć wysokie, ale kupując w promocji czy na przecenie na pewno będą bardzo przystępne.

Oprawki dostępne od rękiStudio Optyczne 44 Katowice przy ulicy Mariackiej ma na stałe w sprzedaży oprawki marek takich, jak: Ray Ban, Oakley, Prada czy Gucci. Można w tym Studio Optyczne 44 kupić zarówno okulary korekcyjne, jak i przeciwsłoneczne. W Studio Optyczne 44 na Mariackiej przyjmuje także optometrysta, który dobierze zarówno soczewki, jak i szkła okularowe. Oferta Studio Optyczne 44 opinie ma bardzo dobre, ponieważ oferuje kompleksową usługę doboru szkieł czy soczewek i modnych oprawek, które sprawią, że będziemy w okularach wyglądać bardzo korzystnie.