Strefa Czasutylko aktualne kupony, zniżki, promocje

SklepStrefa Czasu została założona w 1988 roku przez Jarosława Kaźmierczaka, który jest dyplomowanym mistrzem zegarmistrzostwa. Strefa Czasu to cztery salony w Warszawie – jeden na Chmielnej 30, drugi na Wołoskiej 12 w Galerii Mokotów, trzeci w Centrum Handlowym Wola Park na ulicy Górczewskiej 124 i czwarty pod adresem Wiosny Ludów 77. Strefa Czasu sprzedaje zegarki i akcesoria 34 renomowanych producentów oraz oferuje usługi zegarmistrzowskie. Strefa Czasu to ponad 1300 markowych zegarków. Strefa Czasu posiada również duży wybór pasków do zegarków i bransolet.

Strefa Czasu – zegarki z dusząStrefa Czasu wykonuje naprawy zegarków oraz konserwacje zegarów niezależnie od marki producenta. Również zegarków kwarcowych. Jesteśmy serwisantem szwajcarskich marek, posiadamy oryginalne części japońskich i szwajcarskich firm. Wymieniamy baterie oraz szkła. Na wszystkie usługi Strefa Czasu udziela rocznej gwarancji. Strefa Czasu to również autoryzowany serwis marek, takich jak Timex, Bisset, Pierre Ricaud, Adriatica, Festina i Karen Millen. Oferowane przez Strefa Czasu zegarki cechują się starannym wykonaniem, wysoką jakością części i solidnym mechanizmem.

Strefa Czasu – sklep internetowyStrefa Czasu sklep internetowy to możliwość negocjowania ceny. Wystarczy wstawić link do oferty na ten sam zegarek w niższej cenie i zostawić do siebie kontakt. Konsultant sklepu Strefa Czasu zgłosi się z atrakcyjną ofertą. Przy zakupach na kwotę powyżej 350 zł przy opcji przedpłaty oferujemy Państwu darmową dostawę kurierem. Mają Państwo prawo do odstąpienia od umowy w sklepie Strefa Czasu – zegarki można zwrócić w ciągu 14 dni od momentu odbioru towaru i nie trzeba tego w żaden sposób uzasadniać. Wystarczy poinformować nas o odstąpieniu od umowy w sklepie Strefa Czasu. Sklep zobowiązuje się do zwrotu pełnych kosztów, łącznie z kosztami przesyłki w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia do nas decyzji. Zwracamy płatność w ten sam sposób, w jaki została dokonana.

Strefa Czasu – zegarki z gwarancjąNa zegarki w sklepie Strefa Czasu udzielamy dwuletniej gwarancji. Z kolei na usługi w sklepie Strefa Czasu dajemy rok gwarancji

Strefa Czasu – zniżki dla każdegoOferowane przez Strefa Czasu zniżki zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Dzięki temu będą mogli Państwo dokonać zakupów i cieszyć się wysoką jakością oferowanych przez nas produktów w niższej cenie. Niektóre zegarki są przecenione nawet o ponad 6 tysięcy złotych! W sklepie Strefa Czasu zostaną Państwo profesjonalnie obsłużeni i wybiorą najlepszy zegarek dla siebie lub bliskiej osoby. Aby być na bieżąco z organizowanymi przez sklep Strefa Czasu promocjami i zniżkami, wystarczy skorzystać z pomocy wygodnej aplikacji mobilnej goodie, która poinformuje o wszelkich cenowych okazjach i nowościach w Strefie Czasu. Zakupy z goodie są proste i przyjemne.