Stary Browartylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Stary Browar

Przepraszamy. Stary Browar nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Stary Browar to miejsce wyjątkowe – właśnie tu życie spotyka się ze sztuką. Jest on zgodny z ideą 50 50 – filozofia ta mówi, że 50% każdego projektu stanowi sztuka, podczas gdy drugie 50% determinuje specyfika konkretnego przedsięwzięcia. W taki sposób myśli odpowiedzialna za Stary Browar Grażyna Kulczyk. Stary Browar jest miejscem, w którym spędzisz czas w sposób wartościowy – dotkniesz tu sztuki, ale także możesz uczestniczyć w kawie z bliską osobą, zakupach z przyjaciółką, czy wybrać się na wieczorny seans filmowy. Sprawdź koniecznie udostępnione przez Stary Browar kino. Zaproponowane przez Stary Browar sklepy spełnią oczekiwania miłośników zakupów na wysokim poziomie – znajdziesz tam wszystko to, czego potrzebujesz. A to wszystko w kontakcie ze sztuką. Taki właśnie jest Stary Browar. Niezwykle atrakcyjne są także proponowane przez Stary Browar promocje. Warto trzymać rękę na pulsie i żadnej z nich nie przegapić. Jak to zrobić? Nic prostszego. Warto skorzystać z aplikacji mobilnej goodie. Ściągnij goodie na swojego smartfona, dodaj Stary Browar do ulubionych i ciesz się niższymi cenami. Okazji jest wiele – teraz już nic Cię nie ominie!

Oferowane przez Stary Browar promocje są bardzo atrakcyjne

Sprawdź proponowane przez Stary Browar promocje i nigdy już nie przepłacaj. Pomoże Ci w tym aplikacja goodie. Przemierzaj oferowane przez Stary Browar sklepy i wybieraj spośród wielu propozycji. Atrakcyjne jest także przygotowane przez Stary Browar kino – wybierz się na seans z bliską osobą i spędźcie razem miło czas. Odwiedzając Stary Browar możecie ponadto zobaczyć dzieła sztuki, takie jak np. monumentalna rzeźba Igora Mitoraja pod tytułem “Blask księżyca” – przedstawia ona fragment ludzkiej twarzy na wzór antycznych posągów herosów. Stary Browar to też liczne restauracje. Zjesz tam zarówno szybkie danie typu fast food, jak i coś bardziej wykwintnego. Chcesz wybrać się na pyszną kawę? I to oferuje Ci Stary Browar. A pieczołowicie przygotowywane przez Stary Browar promocje tym bardziej ułatwią Ci spędzanie czasu. Są naprawdę atrakcyjne i kiedy je poznasz, bez wątpienia zechcesz z nich skorzystać!

Stary Browar – jedyne takie miejsce

Trzeba przyznać, że Stary Browar to po prostu miejsce z klimatem. Już sama architektura jest wspaniała i wzbudza duże emocje. Interesującą opcją jest okazja do zwiedzania z przewodnikiem – jeżeli chcesz poznać Stary Browar bliżej, zasmakować jego historii oraz wysłuchać licznych ciekawostek, ta propozycja zdecydowanie jest idealna dla Ciebie. Stary Browar jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, co świadczy o tym, jak bardzo jest doceniany. Stary Browar to nie tylko sztuka, zakupy czy restauracje – to ciekawe wydarzenia, warsztaty oraz jedyna w swoim rodzaju rozrywka. Sprawdź to już teraz!