SquashCitytylko aktualne kupony, zniżki, promocje

SquashCity

Przepraszamy. SquashCity nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Jeszcze kilka lat temu mało to wiedział co to jest squash. Obecnie takie miejsca jak Squash City odwiedza mnóstwo osób, które pokochały ten sport i chętnie go uprawiają.

W Squash City, jak sama nazwa wskazuje, można zagrać w squasha. W tej dyscyplinie sportowej chodzi przede wszystkim o to, by odbijać naprzemienne piłką o ścianę. Należy robić to w taki sposób, by przeciwnik miał trudność z ponownym jej odbiciem. Aktualnie squash oficjalnie nie jest wpisany jako dyscyplina sportowa, jednak już podjęto starania, by to zmienić. Squash City oczywiście ten pomysł popiera.

W naszym kraju squash pojawił się dopiero w 1997 rok, jednak wówczas nie był specjalnym zagrożeniem dla znacznie popularniejszego tenisa. Obecnie liczba kortów, takich jak w Squash City stale się powiększa. W Polsce znajdziemy około 100 różnych obiektów. Squash City jednak niewątpliwie wyróżnia się na ich tle. Czym? Otóż, jeśli coś jest robione z pasji i miłości do sportu, to musi być najlepsze.

Squash City Warszawa – miejsce przyjazne i zawodowcom, i amatorom

Squash City jest dużym obiektem, gdzie można wygodnie pograć w squsha nie obijając się o siebie i nie stojąc w dużych kolejkach. W Squash City organizowane są różne kursy i spotkania, gdzie można nauczyć się gry. Squash City co jakiś czas organizuje nabór do różnych grup na różnym poziomie zaawansowania. Co ważne w Squash City trenerzy pokażą, jak grać w sguasha nie tylko dorosłym, ale i dzieciom. To świetna opcja spędzenia wolnego czasu. Trenerzy w Squash City Warszawa (obecnie obiekty tej marki dostępne są jedynie w stolicy) to prawdziwi profesjonaliści. Tworzą doskonałą atmosferę sprzyjającą nauce, są cierpliwi, ale też skuteczni, jeśli chodzi o przekazywanie tajników tej  gry.

Squash City cennik

 Aby grać w squasha, nie trzeba wydawać fortuny. To nie jest drogi sport – wystarczy sprawdzić dostępny w Squash City cennik. W zależności od spędzonego na grze czasu cena jest inna. Także dzięki aplikacji goodie można znaleźć obowiązujący w Squash City cennik. Warto też zerknąć, czy nie ma akurat jakichś promocji. Wówczas można pograć za naprawdę niewielkie pieniądze. Wystarczy dodać Squash City do listy ulubionych w goodie, aby być na bieżąco. Przedstawiony przez Squash City cennik dotyczy również wypożyczenia sprzętu. To ważna informacja szczególnie dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę ze squasem. Nie muszą inwestować w rakiety i piłeczki. Najpierw mogą sprawdzić, czy ten sport przypadnie im do gustu i czy to jest coś, co chcą robić. Większość osób odwiedzających Squash City po kilku spotkaniach najczęściej przychodzi ze swoimi rakietami. To dowód, że squash ma coraz więcej zwolenników.

Strona internetowa Goodie wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.