SquashCitytylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

SquashCity

Przepraszamy. SquashCity nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Jeszcze kilka lat temu mało to wiedział co to jest squash. Obecnie takie miejsca jak Squash City odwiedza mnóstwo osób, które pokochały ten sport i chętnie go uprawiają.

W Squash City, jak sama nazwa wskazuje, można zagrać w squasha. W tej dyscyplinie sportowej chodzi przede wszystkim o to, by odbijać naprzemienne piłką o ścianę. Należy robić to w taki sposób, by przeciwnik miał trudność z ponownym jej odbiciem. Aktualnie squash oficjalnie nie jest wpisany jako dyscyplina sportowa, jednak już podjęto starania, by to zmienić. Squash City oczywiście ten pomysł popiera.

W naszym kraju squash pojawił się dopiero w 1997 rok, jednak wówczas nie był specjalnym zagrożeniem dla znacznie popularniejszego tenisa. Obecnie liczba kortów, takich jak w Squash City stale się powiększa. W Polsce znajdziemy około 100 różnych obiektów. Squash City jednak niewątpliwie wyróżnia się na ich tle. Czym? Otóż, jeśli coś jest robione z pasji i miłości do sportu, to musi być najlepsze.

Squash City Warszawa – miejsce przyjazne i zawodowcom, i amatorom

Squash City jest dużym obiektem, gdzie można wygodnie pograć w squsha nie obijając się o siebie i nie stojąc w dużych kolejkach. W Squash City organizowane są różne kursy i spotkania, gdzie można nauczyć się gry. Squash City co jakiś czas organizuje nabór do różnych grup na różnym poziomie zaawansowania. Co ważne w Squash City trenerzy pokażą, jak grać w sguasha nie tylko dorosłym, ale i dzieciom. To świetna opcja spędzenia wolnego czasu. Trenerzy w Squash City Warszawa (obecnie obiekty tej marki dostępne są jedynie w stolicy) to prawdziwi profesjonaliści. Tworzą doskonałą atmosferę sprzyjającą nauce, są cierpliwi, ale też skuteczni, jeśli chodzi o przekazywanie tajników tej  gry.

Squash City cennik

 Aby grać w squasha, nie trzeba wydawać fortuny. To nie jest drogi sport – wystarczy sprawdzić dostępny w Squash City cennik. W zależności od spędzonego na grze czasu cena jest inna. Także dzięki aplikacji goodie można znaleźć obowiązujący w Squash City cennik. Warto też zerknąć, czy nie ma akurat jakichś promocji. Wówczas można pograć za naprawdę niewielkie pieniądze. Wystarczy dodać Squash City do listy ulubionych w goodie, aby być na bieżąco. Przedstawiony przez Squash City cennik dotyczy również wypożyczenia sprzętu. To ważna informacja szczególnie dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę ze squasem. Nie muszą inwestować w rakiety i piłeczki. Najpierw mogą sprawdzić, czy ten sport przypadnie im do gustu i czy to jest coś, co chcą robić. Większość osób odwiedzających Squash City po kilku spotkaniach najczęściej przychodzi ze swoimi rakietami. To dowód, że squash ma coraz więcej zwolenników.