Spondylustylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Spondylus

Przepraszamy. Spondylus nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Ludzkie ciało jest świetnie prosperującą „maszyną”. Nie zmienia to faktu, że nawet jemu zdarzają się dysfunkcje, urazy izranienia. Bardzo często po jakimś wypadku potrzebna jest rehabilitacja. Spondylus posiada specjalistów zajmujących się diagnostyką, rehabilitacją i leczeniem problemów aparatu ruchu. Marka Spondylus istnieje od 30 lat, posiada sklep, w którym można zakupić wszelkie potrzebne produkty i uzyskać darmową możliwość porady specjalisty. Spondylus zaprasza do siebie ludzi niezależnie od wieku, płci, wykonywanego zawodu oraz rodzaju chorób. Na stronie spondylus.pl/sklep znajdują się informacje o zakresie usług, metodach pracy i ofercie.

Co znajdziesz w Spondylus sklep?W sklepie dostępnym na stronie spondylus.pl/sklep można znaleźć wszelkiego rodzaju sprzęty ortopedyczne, obuwie prozdrowotne, ortopedyczne oraz wiele innych rzeczy przydatnych, a czasem niezbędnych w skutecznej rehabilitacji. Główna strona Spondylus sklep pokazuje menu, w którym wszystkie produkty są poklasyfikowane w kategorie, w taki sposób, aby ułatwić klientowi wyszukiwanie. Spondylus wychodzi z założenia, że człowiek skuteczniej pracuje, dba o siebie, kiedy rozumie na czym polega problem. W związku z tym, oprócz informacji podanych podczas wizyty na stronie Spondylus można znaleźć książki poświęcone problematyce zaburzenia oraz jego rehabilitacji. Dla osób szukających konkretnych produktów przepisanych przez NFZ, w lewym górnym rogu Spondylus sklep została umieszczona możliwość wpisania kodu danego produkty.

Sklepy Spondylus nie są jedynie on-line. Na samym dole strony w lewym, dolnym rogu znajduje się możliwość przejścia na stronę z informacją o najbliższych sklepach. Informacje te można także zdobyć, korzystając z aplikacji goodie. Dzięki tej bezpłatnej aplikacji można dostawać informacje o dostępnych produktach oraz o najbliższym sklepie Spondylus, w którym się znajdują. Jest to szczególnie pomocne w przypadku chęci wypożyczenia sprzętu.

Czy możesz liczyć na Spondylus zniżki?Istnieją Spondylus zniżki okresowe, a także stałe, takie jak: rabaty na badania komputerowe stóp, zabiegi podologiczne. Istnieją dwie formy rabatu: 10% oraz 5%. Jakie jeszcze Spondylus zniżki oferuje? Istnieje dużo usług bezpłatnych. Należą do nich m.in. konsultacja podologiczna, z fizjoterapeutą, z podometrystą w zakresie obuwia, a także z doradcą w kwestii uzyskania dofinansowania.

Spondylus jest przyjazny także dla klientów, którzy nie mogą przyjechać na konsultacje. W takim przypadku Spondylus oferuje bezpłatny dojazd do klienta, a w razie potrzeby, bezpłatny dowóz materiałów i produktów rehabilitacyjno-pielęgnacyjnych. Po zainstalowaniu aplikacji goodie zainteresowani asortymentem Spondylus mogą być na bieżąco informowani o promocjach i zniżkach. Dzięki goodie możliwy jest zakup najtańszych produktów. Po dodaniu nazwy sklepu do aplikacji możliwe jest porównanie z innymi i tym sposobem wybranie najlepszej dostępnej w danej chwili ofercie. Spondylus sklep, podobnie jak wiele innych, uznanych sklepów, można znaleźć w tej aplikacji, a w przypadku trudności ze znalezieniem, można wyszukać go, wpisując np. “Spondylus”.