Społem Sp z o.o.tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Społem Sp z o.o.

Przepraszamy. Społem Sp z o.o. nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Sieć Społem to mnóstwo sklepów, tysiące produktów, placówki gastronomiczne, a także własna produkcja – a wszystko to z myślą o klientach, którym oferowane przez Społem promocje na co dzień uprzyjemniają zakupy. Firma, której korzenie sięgają XIX w., dokłada wszelkich starań, by kojarzyć się z najwyższym standardem, zarówno jeśli chodzi o oferowane produkty, jak i obsługę. Swój początek Społem miało w 1897 r., kiedy to odbyło się zebranie założycielskie pierwszego Stowarzyszenia Spożywców w Białymstoku. Zapoczątkowane w tamtym czasie tradycje kontynuowane są do dziś, co doceniają klienci, którzy kojarzą Społem z solidnością i najlepszą jakością. Nie bez znaczenia są też proponowane przez Społem godziny otwarcia. Firma zadbała o to, by były one zróżnicowane, co ułatwia zrobienie zakupów osobom prowadzącym różny tryb życia. Warto odwiedzić taki sklep jak Społem Warszawa. W sklepach czeka na klientów mnóstwo produktów, a oferowana przez Społem gazetka przepełniona jest cenowymi hitami!

 

Społem wciąż się rozwija

 

Według firmy Społem kluczem do sukcesu jest nieustanny rozwój – wiedzą o tym właściciele marki, wystarczy spojrzeć na wciąż nowo otwierane przez Społem punkty. W Białymstoku sieć ma już kilkanaście nowocześnie wyposażonych supermarketów, które zajmują łączną powierzchnię około 15 tys. m.kw. Każdy z nich oferuje ponad 10 tys. propozycji asortymentowych. Klienci cenią Społem ponadto za własną produkcję. Firma produkuje: wędliny, garmażerkę, pieczywa oraz ciasta i wyroby ciastkarskie. Sieć, oprócz własnych sklepów, zaopatruje również innych odbiorców, zarówno z Białegostoku, jak i okolic. PSS Społem to nie tylko sieć sklepów ogólnospożywczych czy gastronomii. To domy handlowe oraz sklepy z artykułami gospodarstwa domowego, które posiadają szeroką i zróżnicowaną ofertę produktów. Proponowana przez Społem gazetka to zawsze okazja do upolowania ciekawych zniżek. Sprawdź oferowane przez Społem promocje – nie zawiedziesz się! Wśród wielu marek, jakie znajdziemy na polskim rynku, warto postawić właśnie na Społem.

 

Oferowana przez Społem gazetka kryje w sobie atrakcyjne promocje

 

Aplikacja goodie pomoże klientom w wyszukiwaniu atrakcyjnych obniżek, których w Społem nie brakuje. Wystarczy ściągnąć goodie na swojego smartfona, dodać Społem do ulubionych, a zniżki będą na wyciągnięcie ręki! Społem bardzo angażuje się w zachowanie niezmiennie wysokiej jakości oferowanych produktów oraz świadczonych usług. Tym, co wyróżnia PSS Społem jest z całą pewnością obsługa – wykwalifikowana i zawsze pomocna. Także proponowane przez Społem godziny otwarcia ułatwiają zakupy. Firma znalazła uznanie w oczach konsumentów, ale cenią ją także eksperci – dowód tego to liczne nagrody i wyróżnienia oraz wysokie miejsca w ogólnopolskich rankingach. Doskonałą jakość oferuje także Społem Warszawa. Wszystkie kolejne otwierane przez Społem punkty gwarantują najlepszą obsługę i szeroki asortyment – w zależności od powierzchni lokalu.