Spartylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Spar

Przepraszamy. Spar nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Spar jest sklepem spożywczym, którego tradycje sięgają jeszcze XX wieku. Przedsiębiorstwo założone zostało w 1932 roku w holenderskiej miejscowości Zoetermeer i działało jako zrzeszenie sklepów detalicznych. Spar dostępny jest w 44 krajach na całym świecie, a obecnie funkcjonuje aż 13 tysięcy placówek, z których usług korzysta około 12 milionów osób. W naszym kraju Spar działa od 1996 roku, a od 2010 roku należy do Grupy Kapitałowej Bać-Pol. Spar funkcjonuje jako Spar Market, Spar Express, Eurospar oraz Spar Sklep. Działają one na licencji franczyzowej. Proponowane przez sklep Spar godziny otwarcia, duży asortyment produktów i Spar gazetki promocyjne sprawiają, że warto tam robić codzienne zakupy spożywcze. Ostatnio uruchomione zostały pierwsze placówki SPAR Drive-Thru, które umożliwiają zakupy bez wychodzenia z samochodu.

Niezwykle wygodny dla klienta układ sklepów i supermarketów Spar ułatwia zakupy. Takie samo rozmieszczenie produktów znacząco skraca czas poszukiwania potrzebnych rzeczy. Oferta sklepów Spar jest bardzo rozbudowana i pozwala na zrobienie zakupów bez konieczności odwiedzania innych marketów. Co ważne, oferowane przez Spar promocje często obejmują produkty codziennego użytku. Oferowane przez Spar godziny otwarcia są niezwykle dogodne dla osób pracujących. Z usług sklepu Spar można korzystać od 6:00 do 22:00.

Spar gazetkaSklep Spar wydaje co tydzień gazetkę, w której znajdziemy wszystkie aktualne Spar promocje, pozwalające na zaoszczędzenie sporej kwoty na zakupach. Oferowana przez firmę Spar gazetka często obejmuje takie produkty, jak jajka, chleb czy mleko, ale również papier toaletowy, ręczniki kuchenne czy proszki do prania. Aby być na bieżąco z trwającymi w Spar promocjami, warto śledzić platformę goodie, gdzie znajdziemy również setki ofert z innych sklepów. Niezwykle wygodna aplikacja mobilna goodie na urządzenia pracujące pod kontrolą Androida i iOS pozwala zaoszczędzić sporo czasu podczas planowania zakupów. Wydawana przez Spar gazetka jest również niezwykle przyjazna dla klienta i czytelna, a co ważne – zawiera wszystkie aktualne ceny. Warto zainstalować goodie i być na bieżąco z ofertą Spar.

Własne produkty marki SparProdukty marki Spar kupimy między innymi w placówkach Spar Sklep i Spar Market. Oferują one wysoką jakość w atrakcyjnych cenach. Obecnie w ofercie Spar znajduje się ponad 160 produktów marki własnej SPAR oraz ponad 150 produktów marki Lubię. Ta pierwsza oferuje między innymi kawy, herbaty, karmy dla zwierząt, napoje i czekolady. Marka Lubię to soki, mleko, napoje energetyczne, chusteczki, papier toaletowy oraz konserwy. Dla dzieci przygotowano słodycze i płatki śniadaniowe, a wieczór przy dobrym filmie w towarzystwie z przyjaciółmi umili popcorn solony zrobiony w kuchence mikrofalowej. Sezonowa marka Wiosenna to owoce, warzywa, dżemy, miody, soki owocowe oraz czekolady.