SOKOŁYKtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

SOKOŁYKSOKoŁYK to pijalnia soków, która zapewnia nie tylko zdrowe soki do picia, ale też spokojne miejsce, w którym każdy może odpocząć, zrelaksować się i spędzić miło czas. Soki marki SOKoŁYK komponowane są w taki sposób, aby zaspokajały potrzeby organizmu, ale też były smaczne i wprawiały w dobry humor. Pijalnie soków SOKoŁYK można znaleźć w wielu miastach w Polsce.
Przede wszystkim produkty ze SOKoŁYK menu sprawdzą się u osób, które wiedzą, jak ważne są w diecie warzywa i owoce, ale też osoby, które przekonane są, że zdrowe soki nie są smaczne, mogą pozytywnie być zaskoczone dzięki sokom SOKoŁYK. W sokach SOKoŁYK można znaleźć tylko naturalne składniki bardzo bogate w różne wartości odżywcze. Są one odpowiednie i dla dzieci, i dla dorosłych, w tym osób, które intensywnie ćwiczą czy też są na diecie np. wegetariańskiej.
W SOKoŁYK menu można też znaleźć zdrowe desery, smaczne sałatki czy kubki pełne warzyw. A do tego pyszny sok czy koktajl można wziąć na wynos. Super soki można też kupić w butelkach 400 ml i mieć zawsze ze sobą. Ciekawostką jest, że SOKoŁYK oferuje też usługi cateringowe.

Promocje na sokiSoki SOKoŁYK można bardzo często znaleźć w promocyjnych cenach. Jednak ogólnie SOKoŁYK ceny ma i tak bardzo zachęcające, biorąc pod uwagę, że soki i koktajle robione są ze świeżych warzyw i owoców na miejscu, a soki butelkowane także były wcześniej przygotowane z najlepszych składników.
Jednak, aby oszczędzić choćby na kolejny sok, warto sprawdzać SOKoŁYK promocje na przykład w aplikacji mobilnej goodie, czy na stronie internetowej goodie.pl. Dzięki temu nie umkną nam żadne SOKoŁYK promocje dotyczące naszych ulubionych soków czy deserów. W pijalni soków można znaleźć też sezonowe SOKoŁYK menu, które pojawia się na określony czas. Także i to warto sprawdzać, jeśli jesteśmy fanami np. letnich smaków. Warto też pamiętać, że SOKoŁYK ceny ma uzależnione od pory roku czy składników.

SOKoŁYK na zdrowieSOKoŁYK menu bogate jest przede wszystkim w zdrowe soki. W pijalniach soków SOKoŁYK można znaleźć standardowe soki takie, jak: soki marchwiowy, pomarańczowy, grejpfrutowy czy ananasowy. Jednak o wiele większym powodzeniem cieszą się wielosmakowe kompozycje takie, jak: „Czas na relaks” czy „Płynne zdrowie”. SOKoŁYK oferuje też tzw. zielone soki, jak np. „Czerwony szpinak”, którego głównym składnikiem jest właśnie szpinak. W SOKoŁYK dostępne są też przeróżne koktajle np. „Aksamitne mango”, „Super banan” czy „Truskawkowe mango”.
Jeśli w ofercie SOKoŁYK nie ma czegoś, co nam wydaje się być smaczne, to można skomponować swój sok z trzech składników dostępnych w ofercie i poprosić o jego wykonanie.