Smyk

Cashback

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów
Cashback 3%

SmykPierwszy Smyk powstał w 1952 roku na rogu ulicy Kruczej oraz Alei Jerozolimskich w Warszawie jako CeDeT – Centralny Dom Towarowy. Smyk jest siecią sklepów, która oferuje: zabawki, kurtki, buty i zabawki dla dzieci od urodzenia do 14. roku życia oraz dla przyszłych mam. Przede wszystkim marka sprzedaje szeroki wybór zabawek: lalki, samochody, gry, klocki, misie, pojazdy, zabawki edukacyjne i dla niemowląt. W sklepie można również kupić szeroki wybór książek (baśnie, opowiadania, książki obrazkowe), multimediów i artykułów szkolnych. Hasłem marki jest: „Cały dla małych”. Produkty można kupić na licznych wyprzedażach, promocjach oraz dzięki kodom rabatowym. Marka prezentuje swoją ofertę w licznych gazetkach.

Marka cieszy się licznymi nagrodami: GWIAZDY JAKOŚĆI OBSŁUGI 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, EUROPAPROPERTY.COM CEE RETAIL AWARDS WINNER 2012, 2015, 2016, PRCH RETAIL AWARDS 2011, 2013, 2014, 2016, NAGRODA HIT „MAMO TO JA” DLA UBRAŃ COOL CLUB – 2007, 2015, MAPIC AWARD 2006.


Smyk – bogata oferta

Marka posiada w swoim portfolio markę COOL CLUB, którą można kupić wyłącznie w sieci Smyk. Oferuje odzież i buty dla dzieci. Wartościami marki są: kreatywność, kolor, uśmiech, radość. Kolejna marka, którą można kupić w Smyku, to SMIKI. Oferuje kreatywne i edukacyjne zabawki. Następnie sub-marka „SMIKI – baby care” z kosmetykami oraz akcesoriami dla niemowląt. W sklepie Smyku można kupić takie marki jak: Barbie, Fisher-Price, LEGO, PLAYMOBIL, Disney czy Smiki. Od 2010 roku marka zaproponowała Smyk Megastore. To szeroka oferta produktów, zabawek i akcesoriów z każdej kategorii. To miejsce, w którym rodzice mogą znaleźć Pokój dla Matki z dzieckiem, w którym mogą spokojnie przewinąć maleństwo. Czeka również plac zabaw z mnóstwem akcesoriów.


Smyk – online

Sklep internetowy Smyk: http://www.smyk.com proponuje również outlet. Można również zakupić modne perfumy dla kobiet. Jeśli dany produkt zakupiony przez Internet np. kurtka, nie odpowiada rozmiarem, klient ma prawo do zwrotu w okresie 30 dni, licząc od następnego dnia po dokonaniu zakupu.

Na tej stronie można przeczytać również liczne porady i artykuły: Leżaczek-bujaczek-czy warto go kupić? Jaki smoczek uspokajający wybrać? Krzesełko do karmienia – jakie wybrać? Metamorfoza pokoju dziecięcego –jak urządzić pokój dla dziecka, Mity na temat wożenia dziecka tyłem w samochodzie, Jak spakować torbę do szpitala, Cesarskie cięcie, Jak nauczyć dziecko dbania o porządek? W czym prać ubranka dla niemowlaka? Jak wybrać dobry materac dla dziecka?


Z goodie

Jeśli chcesz mieć szybki dostęp do promocji, gazetek, wyprzedaży i kodów rabatowych tej marki zarówno stacjonarnie jak i online, pobierz aplikację goodie i otrzymuj wiadomości push na Twój telefon z systemem Android oraz iOS z informacjami o nich.