Simpletylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Simple

Przepraszamy. Simple nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Marka Simple jest jedną z najbardziej cenionych i znanych firm odzieżowych na polskim rynku, obecną na nim od 1993 roku. Skupia się głównie na kobiecych ubraniach z górnej półki. Markę Simple wymyśliły dwie siostry, które są projektantkami – Lidia Kalita i Maja Palma. Tym, co wyróżnia oferowane przez Simple sukienki, jest projektowanie i szycie ubrań w Polsce, co pozwala założycielkom na kontrolowanie procesu wytwórczego. Obie panie cenią przede wszystkim prostotę, więc w kolekcjach marki Simple rządzi nowoczesność oraz dyskretne wyrafinowanie. W ten sam sposób dekorowany jest każdy oznaczono logo Simple sklep, a nawet Simple outlet. Zapełniające go projektowane przez Simple płaszcze, gustowne polecane przez Simple torebki, modne Simple sukienki i inne oferowane pod marką Simple ubrania wraz z akcesoriami (buty, paski, portfele, biżuteria). Produkty Simple trafiają na półki prosto ze szwalni. Od chwili założenia do dziś marka Simple dorobiła się ponad 40 sklepów – również w Niemczech. Od 2006 roku Simple jest częścią grupy kapitałowej Gino Rossi.


Simple promocje, Simple wyprzedaż

Produkty marki Simple skierowane są do eleganckich i nowoczesnych kobiet, będących na bieżąco z panującymi trendami i ceniących jakość, wygodę oraz funkcjonalność noszonych ubrań. Klientka odwiedzająca oznaczony szyldem Simple sklep starannie dobiera akcesoria do swojej kupionej w Simple sukienki. Poza kolekcjami wiosna–lato, które zazwyczaj oferują ołówkowe spódnice czy eleganckie koszule z krótkim rękawem oraz jesień–zima: ciepłe oznaczone logo Simple płaszcze, pikowane kurtki, czy wełniane swetry, marka Simple wprowadza też serie międzysezonowe. Są to sygnowane metką Simple ubrania limited edition. Poza tymi kolekcjami, na stronie internetowej www.simple-cp.com oraz w sklepach stacjonarnych można natknąć się na Simple outlet, proponowane przez Simple promocje, a także atrakcyjną cenowo Simple wyprzedaż.


Simple Club

Simple Club to program lojalnościowy dla nowoczesnych, stylowych kobiet, ceniących jakość ubrań. Po wejściu do programu klientka ma dostęp do ofert przeznaczonych tylko i wyłącznie dla członkiń klubu. Członkini klubu Simple jest informowana przed innymi klientkami np. o obniżkach na oferowane przez Simple torebki, czy niskich cenach, w jakich można dostać projektowane przez Simple sukienki. Aby wstąpić do klubu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się w firmowych salonach marki.


Simple i goodie

Chcesz ubrać się modnie i elegancko za małą kwotę? Sprawdź naszą aplikację goodie lub wejdź na stronę internetową www.goodie.pl, gdzie znajdziesz wszystkie informację dla oszczędnych. Dzięki goodie masz dostęp do wiadomości o najnowszych kolekcjach, promocjach oraz wyprzedażach. Aby otrzymać wszystkie te informacje zaraz po opublikowaniu, włącz powiadomienia lub zapisz się do newslettera goodie i Simple. Aplikacja dostępna jest na telefony z systemem iOS lub Android.