Shell Polska Sp. z o.o.tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Shell Polska Sp. z o.o.

Przepraszamy. Shell Polska Sp. z o.o. nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Niejeden z nas tankował na stacji benzynowej Shell. Ale kto wie, że Shell ponad 100 lat temu była zaledwie małym, londyńskim sklepem z antykami i orientalnymi muszlami morskimi? Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak.

Marka Shell, jako nazwa firmowa nafty przewożonej przez założyciela firmy Marcusa Samuela, pojawiła się po raz pierwszy w 1891 roku, aby sześć lat później przekształcić się w międzynarodową korporację Shell Transport & Trading Company. Dzisiaj Shell rozpoznawalny jest na całym świecie. Żółte logo przedstawiające muszlę przegrzebka nadało firmie również nazwę. Shell to globalna grupa firm branży energetycznej i petrochemicznej, zatrudniających 94 tysiące pracowników w ponad 70 krajach. W Polsce Shell działa od 1992 roku i obejmuje swoim zasięgiem stacje Shell i sklepy w ponad 400 obiektach na terenie całego kraju. W 1999 roku, jako pierwszy koncern paliwowy w Polsce, Shell zaproponował swoim stałym klientom program lojalnościowy zwany Shell Smart. W ofercie Shell, oprócz paliw Shell V-Power, Shell FuelSave95 oraz Shell FuelSave Diesel, dostępne są także akcesoria, m.in. oleje i smary, a w sklepach Shell, obok przekąsek i kawy, można znaleźć wszystko, co potrzebne podczas podróży. Od 2013 roku paliwa Shell stosowane są także w polskim lotnictwie pod nazwą Shell Aviation.

Shell SmartProgram lojalnościowy Shell Smart to atrakcyjne oferty dla kierowców, którzy przystąpili do Shell ClubSmart. Zbieranie punktów na konto karty Shell Smart umożliwia ich wymianę na rabat na paliwo, przekąski Deli2go albo na bogatą ofertę nagród dostępną w Shell katalog i Shell promocje. Jak zapisać się do Shell Smart i czerpać z tego korzyści? Bardzo łatwo, bo wystarczy odebrać kartę na dowolnej stacji Shell i od razu można zbierać Shell punkty jako nowy członek Shell ClubSmart. Za tankowanie, za zakupy, za umycie samochodu. Sprawdź na mapie najbliższe stacje Shell i już dziś korzystaj z przywilejów Shell Smart.

Shell punkty i promocjeStacje Shell oferują swoim stałym klientom, szczególnie z myślą o tych najmłodszych, specjalne kolekcje, jak dostępne jakiś czas temu klocki Lego z Formuły F1 czy modele samochodów BMW. Wszystko unikatowe i markowane słynną żółtą muszlą Shell, możliwe do zdobycia za punkty w programie Shell Smart. Dodatkowo Shell promocje dostępne są na stronie internetowej, w aplikacji Shell oraz aplikacji goodie i prezentowane są w Shell katalog. Masz już jakieś punkty na koncie i chciałbyś sprawdzić, jaką nagrodę możesz sobie wybrać? Nic prostszego. Wystarczy zajrzeć na stronę Shell Smart i, zaznaczając liczbę posiadanych punktów, obejrzeć dostępne nagrody. Odbiór na wybranej stacji Shell. Pobierz aplikację goodie i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami!