Sferis to sieć sprzedaży elektroniki użytkowej działająca na polskim rynku. Korzystając z jej usług, bez problemu zakupisz artykuły dla siebie, swojej rodziny i przyjaciół, którzy akurat będą potrzebować praktycznego prezentu. Sieć Sferis dba o to, by klienci byli zadowoleni z mnogości artykułów znajdujących się w standardowej ofercie. Ponadto regularnie oferowana przez Sferis gazetka udostępnia czasowe promocje, dzięki którym bardzo często udaje się sporo zaoszczędzić podczas dowolnych zakupów.

 

Sferis – sklepy, które spełnią Twoje marzenia

Kto mógłby w dzisiejszych czasach obejść się bez komputera? Sferis to idealne miejsce na zakup urządzenia stacjonarnego bądź laptopa. Znajdziesz tutaj zarówno sprzęt biurowy, idealny do pracy w firmie, jak i potrzebny we własnym domu. Wystarczy, że wykorzystasz w Sferis kod rabatowy udostępniony przez goodie, a wybrany model trafi do Ciebie w znacznie niższej cenie, niż mogłeś podejrzewać. Jeśli przeglądasz już ofertę Sferis, gazetka na pewno okaże się nieocenioną pomocą. Być może dzięki niej znajdziesz komputer o wymarzonych parametrach, na jaki wcześniej nie miałeś dostatecznej ilości pieniędzy? Pamiętaj, że Sferis wychodzi naprzeciw swoim klientom, by mogli być zadowoleni z każdej zawieranej transakcji.

Sferis to także prawdziwe królestwo urządzeń RTV i AGD. W szerokiej ofercie, jaką Sferis sklepy mają na co dzień, znajdują się telewizory rozmaitej wielkości – od tych najmniejszych, do niedużych pomieszczeń, po te ogromne, doskonałe do przestronnych salonów. Sferis proponuje też zestawy kina domowego, dzięki którym we własnym domu możesz się poczuć jak na wyjątkowym seansie w sali kinowej. Nie zapominaj również o wszelkich elektronicznych drobiazgach do kuchni, łazienki czy ogólnego wyposażenia domu. Sferis udostępni Ci każde z nich, byś mógł dołączyć do swojej kolekcji wszystko to, czego jeszcze nie zdążyłeś znaleźć.

 

Sferis – gazetka z Twoimi promocjami

Zniżki to dokładnie to, na co powinieneś zwrócić uwagę, gdy odwiedzasz Sferis. Gazetka ułatwi Ci to zadanie, ponieważ na jej stronach znajdują się wszystkie urządzenia, które aktualnie kosztują znacznie mniej niż zazwyczaj. Dzięki temu uda Ci się sporo zaoszczędzić, a jednocześnie uzupełnić domowy komplet elektronicznych sprzętów. W sieci sklepów Sferis możesz bez problemu odszukać rzeczy potrzebne do domu i dzięki gazetce, która zawiera aktualne artykuły promocyjne, kupić je dużo taniej niż zazwyczaj.


Sferis – kod rabatowy pozwoli Ci zaoszczędzić

Kody rabatowe to coś, co kocha każdy klient. Na goodie nie brakuje ich również dla sieci Sferis. Dzięki nim kupisz niejedno przydatne urządzenie – mikser, sokowirówkę, ekspres do kawy czy suszarkę do włosów. Wystarczy pobrać aplikację goodie i dodać Sferis do listy ulubionych sklepów, aby być na bieżąco z organizowanymi przez Sferis promocjami.