Selgrostylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Selgros

Gazetki

 • W tym tygodniu
  Oferta ważna od 2019-06-06 do 2019-06-19
 • W tym tygodniu
  Oferta ważna od 2019-06-06 do 2019-06-19
 • W tym tygodniu
  Oferta ważna od 2019-06-06 do 2019-06-19
 • W tym tygodniu
  Oferta ważna od 2019-06-06 do 2019-06-19
 • W tym tygodniu
  Oferta ważna od 2019-04-19 do 2019-07-17
Pobierz darmową aplikację
Z goodie aktualne gazetki w zasięgu ręki
Logo Google Play
Logo App Store

Popularne gazetki z najnowszymi okazjamiSelgros (tzw. Cash and Carry) jest siecią hurtowni dla przedsiębiorców – przede wszystkim dla cateringu, hotelarstwa, gastronomii, handlu detalicznego oraz instytucji opieki społecznej i placówek oświatowo-wychowawczych. Selgros Cash & Carry ma swoją centralę w Poznaniu i stanowi część niemieckiego holdingu Transgourmet zajmującego się hurtową sprzedażą produktów żywnościowych. Udziałowcem Transgourmet Holding SE jest COOP, druga co do wielkości szwajcarska grupa handlu artykułami spożywczymi. W 2014 roku firma Selgros posiadała 44 hurtownie na terenie Niemiec, 19 na terenie Rumunii i po 8 w Rosji i Polsce. Selgros działa w naszym kraju od 1997 roku. Do tej pory firma otworzyła nad Wisłą 17 placówek, w tym ostatnio nową halę w Piasecznie przy ulicy Puławskiej, z ofertą blisko 40 000 artykułów spożywczych i przemysłowych.


Selgros24, Selgros gazetka

Selgros24 to sklep internetowy (ww.selgros24.pl), który należy do Selgros Cash&Carry, jednego z liderów sprzedaży hurtowej. Na stronie w sieci możemy sprawdzić aktualne dla konkretnych punktów Selgros godziny otwarcia, a także zlokalizować najbliższe nas oznaczone logo Selgros sklepy. Dzięki selgros24 klienci mają możliwość zrobienia zakupów przez Internet, skorzystania z aktualnych promocji oraz sprawdzenia, co oferuje Selgros gazetka. Popularne wybory klientów Selgros to między innymi środki czyszczące czy piorące – płyny, proszki i tabletki najlepszych marek, produkty spożywcze oraz artykuły przemysłowe i urządzenia elektryczne.


Promocje i goodie, Selgros gazetka

Jeżeli nie lubisz przepłacać, sieć marketów Selgros jest właśnie dla Ciebie! Zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym znajdziesz interesujące akcje promocyjne, najnowsze oferty oraz wyprzedaże. Dodatkowo produkty, które mieszczą się w ofercie promocyjnej, są doskonałej jakości. To słynne marki takie jak Lego, Bosch, Samsung, Amica, LG, Zelmer, Philips, Sony, Pionier, Panasonic, Nestle, Lipton i wiele innych. Teraz możesz kupować je jeszcze taniej! A jeżeli chcesz być zawsze na bieżąco ze wszystkimi ofertami, wejdź na naszą stronę internetową www.goodie.pl lub ściągnij na urządzenie mobilne aplikację goodie, gdzie znajdziesz wszystkie informacje o asortymencie marketów Selgros. Dzięki goodie pierwszy dowiesz się o rabatach, które zapowiada Selgros gazetka, sprawdzisz aktualne dla poszczególnych placówek Selgros godziny otwarcia i miejsca, gdzie są najbliższe w sieci Selgros sklepy. Aby być na bieżąco, włącz powiadomienia i zapisz się do newslettera goodie, a nie ominie cię żadna atrakcyjna oferta Selgros. Aplikacja goodie dostępna jest na systemy iOS lub Android.


Strefa klienta

Aby dokonać zakupów potrzebna jest ci wydawana przez sieć Selgros karta. Otrzymują ją nieodpłatnie osoby prowadzące działalność gospodarczą. Już dziś wypełnij formularz na stronie internetowej firmy. Zamówiona w sieci Selgros karta zostanie do ciebie wysłana w ciągu 7 dni lub odbierzesz ją w wybranej hali Selgros.