Saturn jest niemiecką siecią marketów oferującą: artykuły RTV i AGD, sprzęt, oprogramowanie, gry komputerowe, filmy, muzykę, telefony komórkowe i sprzęty oraz akcesoria do fotografowania. Firma posiada sieć sklepów w 9 krajach: Niemczech, Austrii, Francji, Włoszech, Grecji, Polsce, Węgrzech, Holandii, Hiszpanii, Belgii, Turcji, Rosji, Luksemburgu. Łącznie posiada 256 sklepów w całej Europie i należy (tak jak Media Markt) do koncernu Metro Group. Pierwszy sklep Saturn powstał w 1961 roku w Niemczech i sprzedawał głównie sprzęty elektroniczne wyłącznie dla dyplomatów. Do Polski zawitał 20 października 2004 roku. Dwa pierwsze sklepy zostały otwarte w Warszawie: w Centrum Handlowym Janki i Centrum Handlowym Arkadia. Obecnie w Polsce znajduje się ponad 20 sklepów tej marki, a klienci chętnie ją wybierają z powodu szerokiej gamy asortymentu, pojawiających się bardzo szybko w sklepach Saturn nowości technologicznych czy fachowego personelu, który potrafi odpowiednio dobrać produkt do potrzeb klienta i zainstalować sprzęt w domu klienta. Dodatkowym plusem marketów Saturn jest także topowa lokalizacja w pobliżu centrów miast oraz centrów handlowych.


Oferta marketu

Sieć Saturn oferuje szeroki wachlarz filmów, gier, muzyki, telewizorów czy laptopów. Na klientów czeka bardzo bogata oferta artykułów od baterii i ładowarek po najnowsze produkty rynkowe, dzięki temu klient ma pewność, że odwiedzając sklep stacjonarny (Warszawa, Kraków) lub stronę internetową www.saturn.pl, zawsze trafi na nowości zaraz po ich wprowadzeniu na rynek. Na stronie www.saturn.pl można również sprawdzić najnowsze promocje, wyprzedaże czy przejrzeć oferty w najnowszych gazetkach lub dowiedzieć się o specjalnych okazjach jak na przykład taka promocja: kupując telewizory LG, możesz zapłacić aż do 3000 zł mniej. Jeśli aktualnie nie masz przy sobie wystarczającej gotówki do kupna wymarzonego sprzętu, możesz go kupić w super ratach 0%!


Konto Plus

Chcesz należeć do programu lojalnościowego Saturn? Nic prostszego, zarejestruj swoje zakupy na tablecie w sklepie (załóż konto i wyraź zgodę) lub na www.saturn.pl (zaloguj się do swojego konta klienta, jeśli je posiadasz, następnie w zakładce „Zgody formalne” zaznacz zgodę na Konto Plus).


Saturn i goodie

Saturn oferuje szeroką gamę produktów elektronicznych o wysokiej jakości. Aby płacić jeszcze mniej za te produkty, wypróbuj naszą aplikację goodie lub wejdź na stronę internetową www.goodie.pl, gdzie będziesz mieć dostęp do wszystkich promocji, wyprzedaży, informacji o Black Friday i gazetek. Obserwuj markę i włącz powiadomienia na swoim telefonie, a będziesz zawsze pierwszy wiedział o tym ,co się dzieje w marketach. Zapisz się do newslettera goodie lub na www.satrun.pl, jeśli chcesz być pewien, że nie przegapisz żadnej okazji w sklepach Saturn.