Samsung Brand Storetylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

sklep ze sprzętem RTV

Chyba już nikt dziś nie wyobraża sobie świata bez elektroniki. Do takiego stanu rzeczy przyczyniło się wiele marek, między innymi – Samsung. Ta południowokoreańska firma obecnie jest jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych producentów sprzętu elektronicznego. Została założona w 1938 roku przez Lee Byung-chula. W ciągu trzech dekad Samsung rozszerzył swoją działalność na wiele obszarów. Zatrudnia obecnie ponad 400 tysięcy pracowników na całym świecie.

Dziś Samsung jednoznacznie kojarzy się z najwyższą jakością. Produkty marki możesz nabyć w sklepach Samsung Brand Store. Każdy taki salon to firmowy sklep Samsung, który oferuje swoim klientom oryginalne produkty. Transakcje odbywają się za pośrednictwem operatora I-Terra.

W Polsce sklepy Samsung Brand Store znajdują się w kilku miastach Polski. Do dyspozycji klientów jest oddany na przykład salon Samsung Brand Store Arkadia w Warszawie. Salony Samsung Brand Store znajdują się także między innymi w Trójmieście, Białymstoku, Kielcach, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu. Nie musisz jednak wychodzić z domu, żeby zrobić zakupy w Brand Store Samsung. Możesz kupić wybrane produkty przez Internet, a kurier dostarczy zamówione sprzęty prosto pod Twoje drzwi!

Wiesz, że kupując coś z bogatej oferty Samsung Brand Store, stawiasz na najlepszą jakość? W końcu firmowy sklep Samsung to gwarancja najwyższych standardów. Zamiast szukać więc innych punktów ze sprzętem elektronicznym, po prostu odwiedź Brand Store Samsung!

Samsung Brand Store to synonim szerokiego wyboru wśród sprzętu elektronicznego, zarówno RTV, jak i AGD. Bez względu na to, czy szukasz nowego telewizora, laptopa, odkurzacza czy pralki, Brand Store Samsung na pewno zaspokoi Twoje potrzeby! Warto też śledzić pojawiające na stronie firmy promocje. Samsung tworzy ich bardzo wiele i zawsze są niezwykle atrakcyjne! Dzięki temu, robiąc zakupy w Samsung Brand Store, będziesz mógł cieszyć się wysokiej jakości sprzętem w niższych cenach!

Najlepiej jeszcze dziś odwiedź któryś z salonów Samsung Brand Store, na przykład Samsung Brand Store Arkadia. Jeżeli nie masz czasu albo ochoty wychodzić z domu, odwiedź stronę internetową Brand Store Samsung i zapoznaj się z ofertą producenta! Potrzebujesz nowego nagłośnienia? Koniecznie zobacz proponowane przez Samsung Brand Store produkty w zakładce Akcesoria. Twój stary telewizor wydaje Ci się już za mały? Sprawdź, jakie modele oferuje Samsung Brand Store! Robisz remont kuchni? Nowej lodówki , kuchenki oraz innych rzeczy, szukaj na stronie firmowej w zakładce AGD.

Jeżeli chcesz, by docierały do Ciebie informacje o nowościach w asortymencie Samsung Brand Store, zainstaluj aplikację goodie na swoim urządzeniu mobilnym. Następnie dodaj Samsung Brand Store do ulubionych. Dzięki temu nie umkną Ci żadne pojawiające się promocje. Samsung wie zaś, jak wywołać przy ich pomocy uśmiech na twarzach klientów. Wybierając Samsung Brand Store, stawiasz na jakość!