Samspoltylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

SklepPolska firma Samspol, od 1990 roku prowadzi sprzedaż detaliczną i instytucjonalną walizek i innych toreb podróżnych. Firma Samspol jest autoryzowanym przedstawicielem Samsonite, a nawet uchodzi za jednego z najlepszych sprzedawców walizek tej marki w Europie. Samspol posiada również, jako jedyny dystrybutor w Polsce, produkty marki TUMI. Markę Samspol można też zobaczyć jako promotora sportu m.in. tenisa ziemnego. Nie da się ukryć, że sklep Samspol jest liderem sprzedaży produktów turystycznych w Polsce. Sklepy Samspol można znaleźć w wielu lokalizacjach. Najbardziej popularny jest salon Samspol Warszawa w Galerii Mokotów. Jednak dostępny jest też sklep internetowy Samspol, w którym można kupić wszystkie walizki czy torby podróżne oferowane w sklepach stacjonarnych.

Promocje i rabatyFirma Samspol kod rabatowy w wysokości 5% na każde zakupy oferuje swoim stałym klientom. Jeśli jednak nigdy nie robiliśmy zakupów w Samspol Warszawa, może być nam trudno trafić na promocję. Na szczęście dość często Samspol kod rabatowy oferuje też na zakupy dla wszystkich klientów. Aby sprawdzić tę czy inną promocję, warto śledzić markę Samspol w aplikacji mobilnej goodie albo zaglądać na stronę internetową goodie.pl, aby zawsze widzieć aktualne promocje, czy też zdobyć nowy Samspol kod rabatowy na te eleganckie walizki. Samspol cennik na produkty dla firm ma dostępny w osobnej ofercie typu B2B, która widoczna jest po rejestracji firmy jako partnera. Ale za to Samspol cennik dla klientów detalicznych, to po prostu ceny wystawione w sklepie internetowym, więc można szybko zobaczyć, w jakiej cenie jest aktualnie interesująca nas walizka i ile oszczędności da nam Samspol kod rabatowy. Nawet oferowane 5% dla stałych klientów może okazać się atrakcyjną kwotą.

Torby podróżne i wytrzymałe walizkiSalony Samspol oferują przede wszystkim najwyższej jakości produkty turystyczne. Sama marka Samsonite, której Samspol jest przedstawicielem w Polsce, jest wręcz legendarnej jakości, a co za tym idzie można liczyć na dużą wytrzymałość produktów. Niektóre oferowane w Samspol walizki marki Samsonite mają nawet dożywotnią gwarancję. W sklepach tych oferowana jest też kolekcja Samspolto, która powstaje przy współpracy z najlepszymi projektantami z luksusowych domów mody. Jednak oprócz wybitnych walizek Samsonite, w sklepie Samspolmożna też kupić produkty marki TUMI. Jest to prestiżowa, amerykańska marka produkująca bagaż podróżny już od 1975 roku. W Samspol można też znaleźć walizki aluminiowe znanej niemieckiej marki Rimowa. Także dostępna jest oferta walizek podróżnych znanej szwajcarskiej marki Victorinox oraz ekskluzywnych walizek Hartmann. Dostępny jest też bardzo lekki bagaż podróżny marki High Sierra, a w gamie tych produktów można znaleźć też wygodne plecaki, torby podróżne czy torby na kółkach.